Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Okul Öncesi Dinozor Parmak Oyunu, Videolu

Çocuklarımızın keyif alacağı oyunlardan olacak bu sevimli dinozorlar. Okul öncesi etkinlikleri olarak kağıttan oyuncaklar yapıyoruz. Daha önce de yine kağıt oyuncaklardan çok güzel bir oyun hazırlamıştık. Kağıt oyuncaklar flextangles yapmıştık. Çok güzel kağıt oyunlarından. Çocuklarınız için yapabilirsiniz. Havalar çok sıcak gidiyor ve çocuklarımız dışarı çıkamıyor. Onlar için evde sıkılmamaları için keyifli , eğitici oyunlar hazırlayabilirsiniz. Örgü örmeyi biliyor ve seviyorsanız yine yavrularımız için amigurumi T-rex dinozor free pattern yapabilirsiniz. Eminim bu oyuncak karşısında çok mutlu olacaklardır. Ben kızım için amigurumi Niloya örmüştüm. Benden istemişti bende örmeye çalıştım. Şimdi de tospik ve Meteyi örmemi istiyor. Ne zaman örebilirim bilmiyorum.

Dinozor Parmak Oyunu Nasıl Yapılır?

Yapılışı oldukça basit. Nasıl yapıldığını sizlere birazdan ayrıntılı bir şekilde paylaşacağız. İki pdf formatında resim vereceğiz. Birisi siyah beyaz birisi renkli. Hangisini isterseniz kullanabilirsiniz. Siyah beyaz olarak çıkarttığınızda oğlunuz yada kızınız dinozorları istediği renklerde boyayarak hazırlayabilir. Şimdi sizlere dinozor oyununun dosyalarını verelim.

renkli dinozorlar pdf

siyah beyaz dinozorlar pdf

Bu dosyaları A4 kağıdına çıktı olarak alıyoruz. Daha sonra kesilecek kısımlardan kesiyoruz. Ve katlamamız gereken kısımlardan katlayıp , yapıştırmamız gereken yerlerden yapıştırıyoruz. Nasıl yapıldığı videoda ayrıntılı bir şekilde anlatılmakta.

Okul Öncesi Dinozor Parmak Oyunu

Bu sevimli dinozorlarla çok keyifli oyunlar çıkartabilirsiniz. Şimdi nasıl yapıldığını videolu olarak görelim.

Kaynak : http://hattifant.com/hattifants-peekaboo-dinosaur-family/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler