Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yaşlılar Haftası Etkinlikleri Okul Öncesi

Yaşlılar, evimizin büyükleri. Onlar başımızın tacı. Eğer onlar olmasa evimizin ne bereketi olur ne de huzuru. Bereket büyüklerinizin yanındadır demiş peygamber efendimiz. Yaşlılarımızın kıymetini daha iyi anlamak için çocuklarımızla birlikte güzel etkinlikler yapabiliriz. Okul öncesi etkinlikleri kapsamında boyama etkinlikleri, kaşıktan bebekler yapabiliriz. Okul öncesi yaşlılar haftası ne zaman derseniz 18 – 24 Mart tarihleri arasında düzenleniyor. Yaşlılar haftası etkinlikleri tuz seramiği örnekleri ve yapılışından çalışmalar hazırlayıp büyüklerimize hediye edebiliriz. Çerçeveler, el izi ayak izleri, duvar süsleri yapabiliriz. Kağıttan karanfil yapımı hazırlamıştık. Elişi kağıtlarından, krep kağıttan çiçek yapımı hazırlayıp büyüklerimize hediye edebiliriz. Tahta kaşıktan bebek yapımı da ilginizi çekecek projeler arasında. Anneanneler, babaanneler, dedeler hazırlayıp buzdolabı süsü, magentler hazırlayabilir hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. Yaşlılar haftası etkinlikleri okul öncesi çalışmalarına göz atalım.

Okul Öncesi Yaşlılar Haftası Etkinlikleri

Okullarda sınıflarımızı süsleyebiliriz. Boyama çalışmaları, kağıt kesme çalışmaları yapabiliriz. Birazdan güzel bir galeride neler yapabileceğimizi inceleyecek uygun olanları çocuklarımızla birlikte yapabiliriz. Yaşlılar haftası sanat etkinlikleri yapabiliriz.

İlk olarak çok güzel bir galeriyi inceleyelim. Galeride yaşlılar haftası etkinlikleri okul öncesi nasıl çalışmalar yapabiliriz göz atalım.

Son olarak güzel bir video izleyelim. Videoda güzel bir sanat etkinliği yer alıyor. Hadi yapmaya koyulalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler