Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Boncuklu Anahtarlık Modelleri ve Yapılışı

Bu kez çok güzel videolarla çok güzel anahtarlık modellerinin yapılışını paylaşacağız. Boncuklu anahtarlık modelleri ve yapılışı. Çeşit çeşit renk renk boncuklarla harika anahtarlıklar yapıyoruz. 4 tane video ile 4 farklı modelle anahtarlık yapılışı hazırladık. Bu güzel anahtarlıkları çocuklarınızla birlikte yapabilirsiniz. Nette veya tuhafiyelerde, hobi marketlerde temin ettiğiniz boncuklarla anahtarlıkları yapabilirsiniz. Bu güzel modellerden ilham alarak hayal gücünüzü kullanarak anahtarlıklar yapabilirsiniz.

Boncuklu Anahtarlık Modelleri ve Yapılışı 4

Örgü anahtarlık modellerinden, makrome anahtarlık modellerinden daha önce bahsetmiştik. Bugün boncuklarla yapılan anahtarlıklardan bahsedeceğiz. Mesela boncuktan kalp anahtarlık yapılışı ilginizi çekecek anahtarlık dışında farklı kendin yap projelerinde kullanacağınız modellerden. Yine geçtiğimiz günlerde ahşap boncuklardan tasarımlarla ilgili bir galeri hazırlamıştık. Galeri içinde çok güzel anahtarlık modelleri vardı. İnceleyerek sizde yapabilirsiniz. Örgü yusufçuk anahtarlık yapılışı çok hoş kalan iplerle öreceğiniz modellerden. Hatta örgü yusufçukları farklı yerlerde de kullanabilirsiniz. Hazır mısınız? Çok beğeneceğimiz boncuklu anahtarlık modelleri ve yapılışına geçelim.

Boncuklu Anahtarlık Modelleri Nasıl Yapılır?

4 farklı modelin yapılışını öğreneceğiz. Bu güzel modellerin hepsini tatil günlerinde, ders aralarında çocuklarımızla birlikte yapabiliriz. Anahtarlık modellerini hediyelik fikirler olarak da düşünebilirsiniz. Söz, nişan, kına, nikah gibi özel günlerinizde hediye edebilirsiniz. Bebek mevlitlerinde, doğum günlerinde hediye olarak sevdiklerinize, gelen misafirlerinize verebilirsiniz. En güzel anahtarlık modelleriyle satış da yapabilirsiniz. Az sonra paylaşacağımız model satış için oldukça uygun.

Boncuklu Anahtarlık Modelleri ve Yapılışı 3

Boncuklu Anahtarlık Modelleri ve Yapılışı

Boncuklu Anahtarlık Modelleri ve Yapılışı 1

Boncuklu Anahtarlık Modelleri ve Yapılışı 2

Anahtarlıklarımızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi duracak. O halde hemen videolara geçelim ve boncuklu anahtarlık modelleri ve yapılışlarını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler