Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Keçeden Kitap Ayracı Modelleri

Keçeden çok güzel çalışmalar hazırladık. Kitap okumayı sevenler için çok güzel kitap ayraçları modelleri. Örgü kitap ayracı yapımını sizlere daha önce paylaşmıştık. Keçe üzerine kitap ayracı olarak bir paylaşımımız olmamıştı. Keçe çalışmaları yapan arkadaşlarımıza örnek olması açısından paylaşım yapıyoruz. Ve kendisine ayraç modelleri yapımı yapmak isteyen ve model arayanlar için. Satış yapan arkadaşlar da bu modelleri çok beğenecekler.

Etamin kanaviçe kitap ayraçları da yapabilirsiniz. Kendiniz için, sevdikleriniz için. Yeni yıl geliyor. Sizin emeğinizden olan hediyeden daha güzel bir şey yoktur bence. Severek yapacaksınız bu çalışmaları. Özellikle keçe modelleri ile uğraşanlar. Kalan parça keçeleri değerlendirerek çok güzel modeller hazırlayabilirler. Kaplumbağalar, kediler, kalpler, uğur böcekleri, baykuşlar, kalpli kitap ayracı hazırlayabilirsiniz. Süslemede düğmeler, boncuklar, danteller kullanabilirsiniz. Ben özellikle lastik üzerine yapılmış modelleri çok beğendim. Her model çok güzel aslında. Emekle hazırlanmış. Hazırlanan modellerin yapılışı yok. Ama fotoğraflara bakarak yapabilirsiniz. Çok zor değil.

Sizlerde yaptığınız çalışmaları bizimle paylaşabilirsiniz. Yapılışı ile de paylaşabilirsiniz. Model paylaşımında da bulunabilirsiniz. Dileyen arkadaşlarımız satış yapabilirler. Hiç bir komisyon ücreti ödemeden.

Keçeden Kitap Ayracı Örnekleri

Kaynak : https://tr.pinterest.com/pin/437623288776766887/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler