Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

1 Saatte Amigurumi Broş Nasıl Örülür?

Amigurumi modellerinde 1 saatte öreceğimiz broş yapılışı hazırladık. Örgü modellerinde tavşan broş yapımı tamamlandığında çok sevimli duruyor. Çocuklarınıza örebilirsiniz. Kendinize örebilirsiniz. Satış için veya hediyelik fikirler için el örgü broş modellerini örebilirsiniz. Amigurumi broş modellerinden daha önce de bahsetmiştik. Mesela amigurumi broş tarifi sayıları ile örülüp çeşit çeşit modellere çevrilebilir. Tavşanlar, aslancıklar, bebekler, kurbağalar, zürafalar, pandalar örebilirsiniz. Amigurumi dışında nakışlarla da broşlar yapabilirsiniz. Mesela stumpwork tekniği ile broş yapımı ilginizi çekecek modellerden. Kum boncuklarla da çeşitli desenlerde broşlar yapabilirsiniz. İlk paylaştığımız modeller arasında kum boncuktan yusufçuk broş yapımı muhteşem bir model. Bu modellerden yola çıkarak farklı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Gelelim şimdi 1 saatte amigurumi broş nasıl örülür öğrenmeye.

Amigurumi Tavşan Broş Yapılışı

Renk renk broşlar örüyoruz kendimize. Yine ördüğümüz örgü modelleriyle broşlarımızı kullanıyoruz. Aynı tavşan yapılışını isterseniz örgü kitap ayracı modelleri, örgü toka modelleri, örgü taç modelleri olarak kullanabilirsiniz.

1 Saatte Amigurumi Broş Nasıl Örülür?

Broş yapımına elinizde olan ipleri kullanabilirsiniz. Kullanacağınız iplerin kalınlık ve inceliğine, tığ ölçüsüne ve örgü şeklinize göre boyutları değişecektir. Çok sevimli çok minnoş bir broş oldu. O halde videoya geçelim ve bu sevimli tavşanın yapılışını öğrenelim. Tüm detaylarıyla 1 saatte amigurumi broş nasıl örülür öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler