Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Ayıcık Yapımı Anlatımlı

Amigurumi tariflerimiz arasına bir yenisini ekliyoruz. Zincir üzerine sık iğnelerle amigurumi ayıcık örüyoruz. Bugüne kadar çeşit çeşit ayıcıklar ördük. Genelde sihirli halka üzerine sık iğnelerle yaptığımız amigurumileri örmüştük. Bugün ise zincir üzerine ördüğümüz amigurumilerden bahsedeceğiz. Benzer bir şekilde yine farklı amigurumi tavşan yapımı paylaşmıştık. Beğendiğiniz örmek istediğiniz birçok modeli zincir üzerine sık iğnelerle örebilirsiniz. Şablon çıkartmak isterseniz eğer kareli defterleri kullanabilirsiniz. Her bir kareyi 1 sık iğne olarak düşünebiliriz.

Bu ikinci kısımda daha önce ördüğümüz ayıcıklardan bahsedeceğiz. Örgü anahtarlık modelleriyle başlayalım. İlk paylaşacağımız içerik amigurumi ayıcık anahtarlık yapımı. Parça iplerle renk renk ayıcık anahtarlık örebilirsiniz. Amigurumi ayı tarifi çok sevimli erkek kız tüm bebeklere örebilirsiniz. Kadife iplerle çok güzel örgü oyuncak modelleri örebilirsiniz. Güzel bir oyuncağın yapılışına ise amigurumi kadife ipten ayıcık yapımına göz atabilirsiniz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanacağımız ayıcıktan bahsedelim. Amigurumi perde tutucu ayıcık yapılışından perde tutucuyu örebilir çocuklarınızın odasında kullanabilirsiniz. Amigurumi ayıcık yapımı anlatımlı tarife geçelim ve yeni modelimizin yapılışını öğrenelim.

Amigurumi Ayıcık Nasıl Örülür?

Kahverengi iplerle sevimli bir ayıcık örüyoruz. Bu ayıcık her zaman ördüğümüz amigurumi tekniklerinden biraz farklı. Öncekileri sihirli halka yaparak başlıyorduk. Bugünkü modelde ise zincir çekip sık iğne yaparak örüyoruz.

Gelin şimdi sevimli ayıcığı tamamladığımızda nasıl görüneceğine bakalım.

Amigurumi Ayıcık Yapımı Anlatımlı

Amigurumi Ayıcık Yapımı Anlatımlı 2

Amigurumi Ayıcık Yapımı Anlatımlı 1

Çok sevimli çok minnoş. Hazır mısınız? Hemen anlatıma geçelim. Detaylı yapılışıyla amigurumi ayıcık anlatımlı izliyoruz. İzliyoruz ki en güzel amigurumileri örmeye devam ediyoruz.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CXbXbkLr5-7/?img_index=3

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler