Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Denizatı Çıngırak Yapılışı

Amigurumi modellerine yabancı örgü modellerinden yepyeni bir çıngırak yapılışı ekledik. Bugüne kadar çok güzel amigurumi modelleri ördük. Sağlıklı oyuncaklar ördük. Bebeklerimize, sevdiklerimizin bebeklerine ördük. Satış için ördük. Bebek görme hediyesi olarak ördük. Birazdan örülüşünü öğreneceğimiz amigurumi çıngırak modellerini de yine kendi bebeklerinize veya hediye olarak sevdiklerinizin bebeklerine örebilirsiniz. Hem amigurumi diş kaşıyıcı modelleri hem de çıngırak olarak kullanacağımız örneklerden. Sevimli amigurumi deniz atı öreceğiz. Diş kaşıyıcılarını, çıngırakları küçük bebeklere örüyoruz. Hediye ediyoruz. Bebeklerde ellerine aldıkları oyuncakları sürekli ağızlarına götürdükleri için sağlıklı ipler kullanmalıyız. Pamuklu ipler tercih edebilirsiniz. Bakteri barındırmayacak temizliği kolay yapılacak ipleri seçebilirsiniz. Farklı modellerde diş kaşıyıcı, çıngırak örmek isterseniz amigurumi geyik çıngırak yapımına göz atabilirsiniz. Amigurumi kolay çıngırak yapımı da bebekler büyüdüğünde renkleri öğreteceğimiz oyuncaklardan olacak. Daha fazlası için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi amigurumi deniz atı çıngırak yapılışını öğrenelim.

Amigurumi Deniz Atı Çıngırak Nasıl Örülür?

4 farklı renkte alize cotton gold hobby ipi, 2, 5 mm tığ, 7 cm ahşap halka, çıngırak ve elyaf kullanarak sevimli çıngıraklar aynı zamanda diş kaşıyıcılar öreceğiz. Tabi bazı bölümleri dikmek için iğneye kesmek içinde makasa ihtiyacımız olacak.

Amigurumi Denizatı Çıngırak Yapılışı

Renklerin uyumuyla çok güzel olmuş bir deniz atı öreceğiz. Ördüğümüzde yukarıdaki gibi duracak. Videoda sayılar verilmekte. Sihirli halka ile başlayıp 6 sık iğne ile devam ederek oyuncağımıza başlıyoruz. Son olarak videoya geçelim. Amigurumi deniz atı çıngırak yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler