Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Geyik Çıngırak Yapımı

Amigurumi oyuncak modelleri arasına yeni başlayanlar için çıngırak yapımı hazırladık. Amigurumi geyik çıngırak yapımı. Örgü oyuncak modellerinden bebekleriniz için çocuklarınız için sevimli çıngıraklar örebilirsiniz. Amigurumi modellerinde bugüne kadar birçok tarife yer verdik. Kadife ipten amigurumiler ördük. Çıngıraklar ördük, bebekler sevimli hayvanlar ördük. Amigurumi çıngırak modelleri ve amigurumi diş kaşıyıcılar da bebekler için en çok örülen örgülerden. Mesela amigurumi kelebek çıngırak yapılışı tarifi çok sevilen çok örülen modellerden. Eğer ahşap diş kaşıyıcı kullanmak istemiyorsanız tutma kısımlarını örgü olarak da yapabilirsiniz. Tıpkı amigurumi çıngırak yapılışında olduğu gibi. Amigurumi çıngırak modelleri ve yapılışında önceki içeriklerimizi inceleyerek tüm tariflere ulaşabilirsiniz. Şimdi detaylarıyla amigurumi geyik çıngırak yapımını öğrenelim.

Amigurumi Geyik Çıngırak Nasıl Örülür?

Yabancı örgü modellerinden videolu anlatımla amigurumi geyik çıngırak yapımı hazırladık. Sık iğne ve artırmalarla, eksiltmelerle yapılan amigurumilerde geyik modelinden yola çıkarak kafada aynı sayıları kullanıp farklı renk iplerle ve farklı kulaklar, burunlar ekleyerek başka hayvan modellerine çevirebilirsiniz. Tavşan çıngıraklar, aslan çıngıraklar, kurbağa çıngıraklar, amigurumi zürafa çıngıraklar örebilirsiniz.

Amigurumi Geyik Çıngırak Yapımı 1

Amigurumi Geyik Çıngırak Yapımı

Geyik çıngırağın yapılışında YarnArt jeans, 1, 75 mm tığ ve 8 mm gözler kullanıyoruz. Geyik çıngırağımızı tamamladığımızda yukarıdaki gibi olacak. Oldukça güzel ve sevimli. Süsleme için örgü çiçekler, el nakışı modelleri, kanaviçe etamin örneklerini kullanabilirsiniz. Yine boncuklar kullanabilirsiniz. Hazırsanız amigurumi geyik çıngırak yapımına geçelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler