Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Çıngırak Modelleri

Amigurumi örgü oyuncak modelleri arasına yepyeni harika örnekler hazırladık. Amigurumi çıngırak modelleri. Amigurumi diş kaşıyıcılar. Yeni doğan bebekler için öreceğimiz sağlıklı oyuncaklar. Amigurumi hayvan figürleriyle, örgü çiçek modelleriyle örülmüş muhteşem modeller var galeride. Burada bulunan modellerin yapılışı yok. Ama daha önce amigurumi ücretsiz tarifler hazırlamıştık. Onlarla uyarlamalar yapabilirsiniz. Yine anlatımlı amigurumi çıngırak modelleri anlatımlı örnekler var. Onları da inceleyerek örgülerinizde kullanabilirsiniz. Amigurumi kolay çıngırak yapımı ahşap halkaların, plastik halkaları birleştirerek yaptığımız yeni modellerden. Amigurumi çıngırak anlatımlı model sevimli bir dinozordan oluşuyor. Önceki içeriklerimiz arasında amigurumi emzik modeli anahtarlık yapılışı paylaşmıştık. Anahtarlık olarak ördüğümüz modeli diş kaşıyıcıya da çevirebilirsiniz. Amigurumi diş kaşıyıcı modelleri, amigurumi çıngırak modelleri için güzel bir galeri hazırladık. İçinde süper örnekler var. Hadi birlikte inceleyelim.

Amigurumi Çıngırak ve Diş Kaşıyıcı Örnekleri

Yeni doğan bebeklere, minik yavrulara sağlıklı oyuncaklar örüyoruz. Daha önce amigurumi ipi nasıl olmalı, amigurumi nasıl örülür gibi teknik bilgilerden bahsetmiştik. Yine birçok ücretsiz tarifler hazırlamıştık. Bugünse bizlere fikir verecek örnekler hazırladık. Amigurumi modellerinde pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Pamuklu iplerle amigurumiler çok güzel duruyor.

En güzel amigurumileri bir araya topladık. En güzel diş kaşıyıcılar, en güzel çıngıraklar burada. Hazırsanız eğer  Amigurumi çıngırak modellerini inceleyelim.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler