Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Afrika Menekşesi Örgü Modelleri

Afrika menekşesi örgü modelinden bebek battaniyesi örüyoruz ve çok güzel oluyor. Kırlent modelleri örüyoruz. Örgü oyuncaklar örüyoruz. Şimdi aynı motifle örülmüş örgü modellerinden birkaç örnek hazırladık. Amigurumi örerken sizlere fikir verecek şahane modeller. Altıgen bebek battaniyesi modellerinde motifin nasıl yapıldığını adım adım ayrıntılı bir şekilde anlatmıştık. Orada tarifine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz örgü modelinde kullanabilirsiniz. Yine aynı motifle daha önce oyuncaklar örmüştük. Mesela kaplumbağa örmüştük. İğnelik olarak da kullanabileceğimiz bir model. Kaplumbağa örgü modeli yapılışı çok minnoş bir oyuncak. Örgü fil modelleri de aynı motifle yapılmış bir oyuncak. Motifleri birbirine öreceğimiz hayvan figürüne göre birleştiriyor şekil veriyoruz. İçini elyafla doldurup oyuncağı tamamlıyoruz. Burada sadece oyuncak modelleri var. Motifin yapıldığını önceki yazılarımızdan bulabilirsiniz. Aynı motif ile ördüğümüz birçok örgü var. Beğendiklerinizi sizde yapabilirsiniz. Afrika menekşesi örgü modelleri ile yapılmış oyuncak modellerini incelemeye geçelim.

Afrika Menekşesi Motifiyle Oyuncak Modelleri

Harika oyuncaklar var galeride. Dinozorlar, kaplumbağalar, unicornlar, ayıcıklar… Sizde beğendiğiniz örgü oyuncak modellerini beğendiğiniz örgü motifleri ile örebilirsiniz. Galerideki oyuncaklar sizlere motifleri nasıl ekleyeceğiniz yönünde bilgi verecektir. Bu modellerin yapılışı yok maalesef. Tariflerini kaynak kısmında bulunan linkten satın alabilir ve örebilirsiniz. Ücretsiz tarifler için önceki yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Galeride çok güzel oyuncaklar var. Hepsi çok iyi bildiğimiz motiflerle yapılmış. Sizde hayal gücünüzü kullanarak motiflerden oyuncaklar örebilirsiniz. Örgü top modelleri, örgü paspas modelleri örebilirsiniz. Afrika menekşesi örgü modelleri ile yapılmış oyuncakları inceleme vakti.

https://www.etsy.com/shop/heidibears?ref=simple-shop-header-name&listing_id=197233821

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler