Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

2si Bir Arada Tavşana Dönüşen Havuç

Çok sevimli çok minnoş bir tarif hazırladık. Yabancı örgü modellerinden. Tavşana dönüşen havuç örüyoruz. Amigurumi havuç modelleri ve amigurumi tavşan modelleri bir arada. 2si bir arada tavşana dönüşen havuç öreceğiz. Bu sevimli modelin daha önce peluş oyuncak modelleri olarak görmüş olabilirsiniz. Bazı alış veriş sitelerinde peluş oyuncağı var. Almak yerine örmek isteyebilirsiniz. Eğer daha sağlıklı olsun sağlıklı oyuncak modelleri örmek istiyorum diyorsanız amigurumi modellerini örebilirsiniz. Pamuklu iplerle en güzel amigurumi modellerini örebilirsiniz. Öncesinde birkaç tavşandan bahsedelim. Burada tüm tavşanlara değinmek çok zor fakat birkaç modelden bahsedebiliriz.

2si Bir Arada Tavşana Dönüşen Tavşan

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz tavşanlardan bahsedeceğiz. Çeşitli iplerle çeşitli modellerde amigurumi tavşanlar örmüştük. Mesela penye iple çok güzel tavşan ördük. Anlatımına ise penye iple amigurumi tavşan yapılışından ulaşabilirsiniz. Şiş örgü ile de oyuncaklar örebiliriz. Şişle amigurumi tavşan nasıl yapılır inceleyebilir çocuklarınız için örebilirsiniz. Amigurumi tavşan yapımı anlatımlı tarifi beğeneceğimiz diğer modellerden. Gelelim şimdi 2si bir arada tavşana dönüşen havuç yapılışına geçelim.

Tavşana Dönüşen Havuç Nasıl Örülür?

Çok sevimli çok minnoş çocukların çok seveceği bir tarif hazırladık. Amigurumi tavşan örüyoruz. bu tavşan havuca dönüşüyor. Sürprizli.

2si Bir Arada Tavşana Dönüşen Havuç 1

2si Bir Arada Tavşana Dönüşen Havuç

2si Bir Arada Tavşana Dönüşen Havuç 2

Çok sevimli değil mi. O halde hemen yapılışına geçelim. Tüm detaylarıyla 2si bir arada tavşana dönüşen havuç yapılışını öğrenelim. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CqyEWNKunCk/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler