Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı

Amigurumi modelleri ile devam ediyoruz. Örgü kalemlik modellerinden çok güzel bir örneğin yapılışını hazırladık. Örgü lama tarifinden bir kalemlik. Sizde bu modelden yola çıkarak sevdiğiniz hayvan figürlerinden amigurumi kalemlik modelleri yapabilirsiniz. Daha önce de çok güzel modellerde örgü kalemlik modelleri paylaştık. Tığ işi motif modelleri ile kalemlikler ördük. Teneke kutular etrafına, cam kavanozlar etrafına örgüler örüp kalemlikler yaptık. Amigurumi kalemlik yapımı cam kavanozların etrafını kaplayarak ördüğümüz örgülerden. İsterseniz hobi malzemelerinizi, fırçalarınız, tığlarınızı koymak içinde kullanabilirsiniz. Pet şişeden penye iple kalemlik nasıl yapılır paylaştığımız diğer projelerden. Çocuklar da severek yapabilirler. Plastik kanvas ile kalemlik nasıl yapılır kolay ve güzel projelerden. Orgarizer olarak da kullanabilirsiniz. Örgü kalemlik modelleri anlatımlı birçok örnek kullanabiliriz. Tığ işi motiflerden, şiş örgülerden, kutulardan, plastik şişilerden kalemlik yapabilirsiniz. Amigurumi lama kalemlik yapımı detaylarına geçelim. Hobi odalarımıza, çocuklarımızın masalarına kalemliği örelim.

Amigurumi Kalemlik Nasıl Yapılır?

Amigurumi lama kalemlik yapımı çok güzel bir örnek. Pamuklu iplerle, elinizde olan iplerle öreceğiniz örgülerden çok güzel bir model. Tavşanlı, unicornlu, ayıcıklı, bebekli birçok modelde örebilirsiniz. 2,5 – 3,5 mm tığlar kullanılarak örülüyor kalemlik. Kalemlik 23 cm uzunluğunda, 8 cm genişliğinde, 14 cm yüksekliğinde. Teneke kutu, cam kavanoz gibi eşyalar üzerinde örgü kaplama yaptığımızda boyutlar değişiklik gösterebilir.

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 10

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 9

Biraz kalemliği yakından inceleyelim. Amigurumi lama kalemlik yapımı veya farklı hayvan figürleri ile öreceğiniz kalemlikler sizlerin ellerinden çıktığı zaman çok güzel olacak.

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 1

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 3

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 4

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 2

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 7

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 6

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 8

Amgurumi Lama Kalemlik Yapımı 5

Şimdi güzel bir video ile baştan sona ayrıntılı anlatımla amigurumi kalemlik nasıl örülür izleyelim.

 

 

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8410

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler