Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı

Gökkuşağı renklerinde örgü kalemlik modelleri anlatımlı örnek hazırladık. Evde kalan ipleri değerlendirmek için çok iyi bir model. Çocuklarınıza örebilirsiniz. Örgü makyaj çantası modelleri olarak kullanabilirsiniz. Çantanızda organizer, düzenleyici olarak kullanabilirsiniz. Örnekleri bu şekilde çoğaltabiliriz. Örgü kalemlik için amigurumi oyuncak modellerini kullanabilirsiniz. Beğendiğiniz tığ işi motifleri kullanabilirsiniz. Şiş örgü modelleri ile de kalemlikler örebilirsiniz. Kalem şeklinde örgü kalemlikler örebilirsiniz. Amigurumi kalemlik yapılışı için sevimli hayvanları kullanabilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği hayvanlardan, figürlerden, kahramanlardan örebilirsiniz. Yani kısacası örgü kalemlik modellerinde birçok örneği kullanabilirsiniz.

Örgü Kalemlik Tarifi

Renkli pamuklu iplerle örülmüş harika bir kalemlik. Örgü kalemlik modelleri anlatımlı örnek trabzanlar ve sık iğneler ile örülüyor. Yuvarlak motif örüp motifimize köşeler yapıyoruz ve kare motife çeviriyoruz. 4 motif örüyoruz. Aynı boyutlarda. Sonra bu motifleri birbirine dikiyoruz. Motif sihirli halka içine 6 trabzan ile başlıyor. Sonra 12 trabzan, 24 trabzan, 36, 48 trabzan yaparak ilerliyoruz. Motifleri tamamladıktan ve birbirine diktikten sonra üst kısmını örüyoruz.

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 1

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 7

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 8

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 9

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 6

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 2

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 3

2 güzel düğme ile kalemliğimizi tamamlıyoruz. Dilerseniz içine astar dikebilirsiniz. Askı ekleyerek örgü çanta modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Kızlarınız için çanta örebilirsiniz. % 100 iplik ve 4 mm tığ ile örülmüş bir kalemlik. Siz bu modelden yola çıkarak yeni tasarımlar oluşturabilirsiniz. Tığ ile ördüğümüz motiflerle kalemlikler örebilirsiniz. Hanım dilendi bey beğendi motifi ile, güneş ışığı motifi ile veya dümdüz örgüler ile kalemlikler örebilirsiniz. Dümdüz örüp üzerine düğmeler, örgü aplike modelleri ile süslemeler yapabilirsiniz. Ve şimdi örgü kalemlik modelleri anlatımlı örneğin son haline bakalım.

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 5

Örgü Kalemlik Modelleri Anlatımlı 4

Kaynak : https://newleafdesigns.nl/2018/05/31/rainbow-sprinkles-purse-free-crochet-pattern/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler