Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Evdeki Yarım İpleri Değerlendirme

Hepimizin evinde daha önce ördüğümüz örgü modelleri ve yapılışlarından kalan parça ipler, yarım ipler vardık. Bugün onları değerlendirebileceğimiz güzel bir örgü örneği hazırladık. Evdeki yarım ipleri değerlendirme. Bebek battaniyeleri, hırka modelleri, yelek modelleri, bebek örgüleri, paspas modelleri gibi birçok değişik örgüde kullanabiliriz. Kendimize çok şık örgü çanta modelleri örebiliriz. Artan iplerden neler yapılabilir derseniz daha burada sayamadığımız birçok örgü modelinde kullanabiliriz. Artan iplerle puf yapımı ilginizi çekecek projeler arasında. Artık iplerle patiklerde örebiliriz. Mesela en güzel tariflerden evde kalan iplerden patik nasıl yapılır izleyerek yeni bir modelin yapılışını öğrenebilirsiniz. Parça iplerden kolay hırka yapılışı yine ilginizi çekecek diğer projeler arasında. Daha fazlasına ise önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi evdeki yarım ipleri değerlendirme projesinde yeni modelin anlatımına geçelim.

Kalan İpleri Değerlendirme Modelleri

Su taşı örneğiyle örülmüş şahane bir örnek hazırladık. Bebek battaniyesi, koltuk şalı, diz battaniyesi, TV battaniyesi gibi örgülerde kullanabilirsiniz. Paspas modellerinde kullanabilirsiniz. Şeritler halinde örülen örnek oldukça kolay. Şeritler halinde örüldüğü için örgü yelek modelleri, örgü hırka modellerinde de kolaylıkla kullanılacak modellerden.

Evdeki Yarım İpleri Değerlendirme 1

Evdeki Yarım İpleri Değerlendirme

Yeni model örneğimizin şeması yukarıdaki gibi. İstediğiniz boyutlarda örebileceğiniz bir örnek. Modeldeki battaniyenin ölçüleri 180 x 56 cm civarında. Battaniyeyi bitirdiğimizde kenarlarını püsküllerle süslüyoruz. Örgümüzü tamamlıyoruz. Mesela tek renk örerek dantel runner modellerinde de kullanabilirsiniz.

Evdeki Yarım İpleri Değerlendirme 2

Evdeki Yarım İpleri Değerlendirme 3

Evdeki Yarım İpleri Değerlendirme 4

Kaynak : https://www.circulo.com.br/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler