Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Araba

Çocuklarımız için çok güzel bir örgü araba tarifi hazırladık. Amigurumi oyuncak modellerimize bir yeni örnek daha ekliyoruz. Adım adım videoda örgü arabanın nasıl yapıldığı anlatılmakta. İplerinizi ve tığlarınızı ayarlayarak rahatlıkla örebilirsiniz. Örgü araba modellerinden daha önce paspas, aplikeler, oyuncaklar tarifleri de hazırladık. Amigurumi araba yapılışı bir çizgi filimden etkilenerek yapılmış bir model. Aynı modelin paspasını da örmüştük. Yani aynı figürün. Örgü aplike araba modeli yapılışı da örgü süslemelerinizde kullanacağınız çok güzel bir örnek. Buna benzer daha çok modelimiz var. Tüm bu modellerin tarifine önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni tarife geçelim.

Amigurumi Örgü Araba Yapımı

Amigurumi oyuncaklar için daha önce ip seçimi hakkında detaylı bir bilgi vermiştik. Çocuklar oynayacağı için ve yıkandığında bozulmayacağı için pamuklu ipleri önermiştik. Ve bakteri barındırmayacak ipleri. Örgü araba içinde aynı şekilde beğendiğiniz markaların iplerini kullanabilirsiniz. Örgü araba için elinizde olan ipleriniz varsa onları da kullanabilirsiniz. Örgü arabayı örerken içine vikvik yerleştirebilirsiniz. Veya çıngırak. Sesli oyuncakları bebekler daha çok seviyorlar. Elinizde çıngırak yoksa oyuncakların içinden çıkan yumurta kutuların içine düğme, boncuk yerleştirerek çınğırağa çevirebilir ve örgü arabanın içine yerleştirebilirsiniz.

Örgü Araba

Arabayı örüp bittiğinde yukarıdaki gibi görünecek. Sizde örmek isterseniz tarifi aşağıdaki videolarda yer alıyor. Videodan takip ederek kolayca örebilirsiniz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler