Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı

Amigurumiden yepyeni bir tarif. Müzik kutusu yapıyoruz bugün. Pasta şeklinde. Çocuklarımızın eğleneceği, severek oynayacağı, odalarını süsleyeceği harika bir amigurumi. Bu güzel modeli gördükten sonra amigurumi severler hemen iplerini, malzemelerini hazırladı ve örmeye başladı. 2 katlı pasta içine yerleştirdiğimiz müzik kutusu yapılışını şemalı birde videolu olarak hazırladık. Amigurumi pasta yapılışı için sevdiğiniz figürlerde süslemeler yapabilirsiniz. Sevimli biblolar, örgü aplike modelleriyle süslemeler yapabilirsiniz. Kız çocukları için erkek çocukları için uygun süslemeler seçebilirsiniz. Dekoratif düğmeler, ponponlar, püsküler kullanabiliriz. El nakışı modelleriyle, kanaviçe etamin örnekleriyle süslemeler yapabiliriz. Amigurumi makaron yapılışı paylaşmıştık. Pastamızı süslemek için kullanabiliriz. Aslında hayal gücümüzü kullanarak harika pasta tasarımları oluşturabiliriz. Amigurumi müzik kutusu yapılışı için üzerine düşünmemiz yeterli. Neler yapsak, neler yapabiliriz diye hayal etmek yeterli. Gerisi kolay.

Amigurumi Müzik Kutusu Nasıl Örülür?

Örgü oyuncak modellerimizin içine müzik kutuları yerleştirerek sesli oyuncaklar yapıyoruz. Amigurumi dönenceler yapıyoruz. İçine yerleştirdiğimiz müzik kutularıyla örgü oyuncaklar daha keyifli oluyor. Çocukların başına uykuya geçiş sürecinde rahatlamaları, dinlenmeleri için koyabiliriz. Amigurumi pasta yapımı için pamuklu ipler, elimizde olan ipler kullanabiliriz. Yine elimizde bulunan müzik kutusu farklı olabilir. Elimizde olan müzik kutusunun boyutlarına göre örgümüzü şekillendirebiliriz.

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 1

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 3

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 8

Pastanın üst kısmı ve alt kısmı için yukarıdaki gibi şema kullanıyoruz. Sıra geldi pastamızın örüldüğünde nasıl durduğunu incelemeye. Gerçekten çok hoş çok güzel duruyor. Bizde amigurumi müzik kutusu yapılışından yola çıkarak yeni tasarımlar oluşturabiliriz.

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 4

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 2

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 5

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 6

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 10

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 9

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı

Amigurumi Müzik Kutusu Yapılışı 7

Eğer modelleri incelediyseniz nasıl örüldüğünü merak ediyorsanız tek yapanız gereken videoyu izlemek. İyi seyirler.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/8044

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler