Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Ayak Anahtarlık Yapılışı

Tığ işi anahtarlık modellerine bir yenisini daha ekliyoruz. Çok sevimli anahtarlıklardan. Hediyelik fikirler olarak düşünebilirsiniz. Bebek mevlitlerinde hediye olarak ne yapsam, hatıra dağıtsam diye düşünüyorsanız örgü ayak anahtarlık yapılışını örebilirsiniz. Amigurumi teknikleriyle örülmüş amigurumi anahtarlık modellerinden. Hazırsanız ilk olarak daha önce ördüğümüz, yaptığımız anahtarlıklardan bahsedelim. Daha sonra yeni modelimizi öğreniriz. Örgü yusufçuk anahtarlık yapılışı kolayca öreceğiniz boncuklarla süsleyeceğiniz modellerden. Örgü kalp anahtarlık yapılışı ilk paylaştığımız modeller arasında. Örmesi oldukça kolay. Ve isterseniz daha büyük yaparak örgü iğnelik modelleri olarak da örüp kullanılabilir. Sadece örgülerden değil farklı malzemelerden de anahtarlıklar yapılabilir. Makrome anahtarlık modelleri, boncuktan anahtarlık modelleri yapabilirsiniz. Boncuk anahtarlık modelleri ve yapılışı içinde çok güzel modellerin olduğu ve nasıl yapıldığını anlattığımız içeriklerden. Gelelim şimdi yine çok beğeneceğimiz örgü ayak anahtarlık yapılışını öğrenmeye.

Amigurumi Örgü Ayak Anahtarlık Nasıl Örülür?

Evde kalan ipleri değerlendirmek için tığ işi anahtarlıklar, amigurumi anahtarlıklar örebilirsiniz. Sizlere güzel bir modelin yapılışını hazırladık. Yabancı örgü modellerinden olan anahtarlığın yapılışını öğrendikten sonra her renkle örebilirsiniz. Ayakları sadece anahtarlık değil bebek odası dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Çerçeveler, panolar yapabilirsiniz.

Örgü Ayak Anahtarlık Yapılışı

Çok sevimli değil mi. Çok beğendiniz, yapılışını merak ediyorsunuz. O halde hemen anlatıma geçelim. Örgü ayak anahtarlık yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler