Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Snoopy Yapımı

Amigurumi tariflerimize videolu anlatımla güzel bir model daha ekliyoruz. Amigurumi snoopy yapımı. Çocukluğumuzun çizgi film kahramanı. Amigurumi oyuncak modelleri ve yapılışlarından ücretsiz birçok tarif paylaştık. Amigurumi örüp tarifini ücret karşılığı satan kimsenin tarifini paylaşmıyoruz. Emek verip ve emeğini kazanca dönüştüren arkadaşlarımızın tariflerini ücreti karşılığında alıp örebilirsiniz. Paylaştığımız tarifler emek içeriyor. Ücretsiz tarifler herkesle paylaşılıyor. Bizde çeviri yapıp sizlerle paylaşıyoruz.  Burada amigurumi free pattern tarifler var. Amigurumi snoopy tarifi de öyle. Videolu anlatımla örebiliriz. Yabancı örgü modelleri tariflerinden. Benim gibi dil bilmiyorsanız ellerini takip ederek örebilirsiniz. Altıgen motiften amigurumi paylaşmıştık. Çok güzel ve kolay amigurumilerdendi. Daha fazla anlatım için önceki yazıları inceleyebilirsiniz. Şimdi amigurumi snoopy yapımına geçelim.

Amigurumi Snoopy Tarifi

Siyah ve beyaz pamuklu iplerle ördüğümüz sevimli bir amigurumi snoopy yapımı. Videolu anlatımlı. Sevimli dostumuzu örmek çok keyifli olacak. Çocuklarımız ellerinden düşürmeyecekler. Malzeme olarak pamuklu iplerimize uygun tığ, işaretleyici, iğne ve elyafa ihtiyacımız olacak. Daha sonrasında videoda anlatıldığı gibi keyifle örebiliriz.

Amigurumi Snoopy Yapımı 2

Snoopy çok sevimli. Oyuncağın boyutlarını çok soruyorsunuz ama cevap veremiyorum. Çünkü kullanacağımız ip ve tığ ölçüleri değiştirebiliyor. O yüzden bitmiş bir oyuncağın boyutlarını maalesef veremiyorum. İplerde oldukça çeşitli. Her markanın birçok pamuklu ipi var. Amigurumilere özel ipler var. % 100 pamuklu ipler, pumuklu karışımlı ipler var. Beğendiklerinizi, bütçenize uyanları alıp örgü oyuncak modellerinizi örebilirsiniz.

Amigurumi Snoopy Yapımı

Amigurumi Snoopy Yapımı 1

Sıra geldi amigurumi snoopy yapımını videolu izlemeye. İyi seyirler.

Kaynak : https://ilove-crochet.com/crochet-baby-snoopy-amigurumi/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler