Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Örgü Yastık Yapılışı

Çocuk odası dekorasyonunda kullanacağınız harika yastık modelleri hazırladık. Amigurumi örgü yastık yapılışı. Amigurumi örmeyi çok sevdiğimiz daha önce kaç kez söyledim bilemiyorum. Sizi belkide bu söylem ile bunaltmış olabilirim. Yeter anladık mı diyorsunuz. Tamam söylemi burada bırakıp yeni modellerin tariflerine yavaş yavaş geçelim. Sizlere çocuk odası dekorasyonlarında, bebek odalarında çok şık duracak amigurumi örgü yastık tarifleri hazırladık. Bir tarifi istediğiniz gibi değiştirerek beğendiğiniz tüm hayvan figürlerine dönüştürebilirsiniz. Tavşanlar, dinozorlar, aslanlar, sevimli ayıcıklar, maymunlar yapabilirsiniz. Yuvarlak yastıkları dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz. Çocuklarınızın sevdiği hayvanlara dönüştürebilirsiniz. Tığ işi ile ve sık iğne tekniği ile ördüğümüz amigurumiler çok seviliyor. Daha önce Türkiye’de ilk defa bizde gördüğünüz amigurumi tabure kılıfları çok sevildi. Çocuk odası dekorasyonu için örgü tabure kılıfları şimdilerde birçok kişi tarafından örülüyor. Satış yapıyor birçok takipçimiz. Ücretsiz amigurumi tariflerimiz de aynı şekilde çok seviliyor. Peluş yastıklarda çok seviliyor. Kumaşla dikilen yastıklarda. Peluş iplerle ördüğümüz örgü peluş yıldız yastık yapılışını çocuk odaları için örebilirsiniz.

Amigurumi Örgü Yastık Nasıl Örülür?

Hem dekor ürünleri olarak hemde çocuklarınızın keyifle oynayacakları oyuncak olarak örüp kullanabilirsiniz. Dinozorlar, aslanlar, kurbağalar… Birçok hayvan var. Olmayanları da sizler üzerinde değişiklik yaparak örebilirsiniz. Amigurumi örgü yastık yapılışının tariflerini sizlere şemalı olarak hazırladık. Beğeneceğinizi düşünüyoruz. Takıldığınız herhangi bir konu olursa sorabilirsiniz.

Şemada x ler sık iğne, V ler artırma, A lar ise azaltma anlamına geliyor. Şimdi şemaları inceleyelim.

Şemalarımız bu şekilde. Kurbağadan sonra onun şemaları geliyor. Resimlerden sonra şemalar geliyor. Bu şekilde sizde çocuklarınıza sevimli yastıklar örebilirsiniz.

Amigurumi Örgü Yastık Yapılışı

Amigurumi Örgü Yastık Yapılışı 1

Amigurumi Örgü Yastık Yapılışı 2

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/podushki-igrushki-kryuchkom-shemy-vyazaniya/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler