Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Güneş Yapımı

Örgü Gökkuşağı bulut yapımını tamamladık. Örgü gülden bulut yapımını tamamladık. Sıra geldi örgü güneş yapımını tamamlamaya. Bebek odalarına örgü duvar süsü modelleri, örgü kapı süsü modelleri olarak yapabileceğiniz çok güzel bir model. Dilerseniz örgü süsleme modellerinde de kullanabilirsiniz. Bir bebek yelek modelleri örüp arka kısmına güneşi örüp dikebilirsiniz. İki parça güneş örüp karşılıklı birleştirerek örgü iğnelik modelleri olarak kullanabilirsiniz. Çok güzel bir model. Tur sayılarını artırarak örgü güneş yastık yapımında kullanabilirsiniz. Güzel bir örneğini daha önceki yazılarımızda paylaşmıştık. Amigurumi güneş yapımını da sizlerle paylaşmıştık. Yine süslemelerinizde o modeli de kullanabilirsiniz. Güneşi örgü bulut arkasına saklayabilirsiniz. Örgü güneş yapımı, bulut, Gökkuşağı ve yağmur damlalarını bir arada kullanabilirsiniz.

Örgü Güneş Nasıl Örülür?

Çok güzel bir çalışma daha. Bebek battaniyesi süslemelerinde, bebek odası dekorasyon fikirlerinde kullanabilirsiniz. Beşiğin üzerine duvara asabilirsiniz. Örgü bulut ve güneşin şemalarını sizlere vereceğiz. Trabzanlarla yapılan bir çalışma. Gülden bulutu örmek isterseniz önceki tariflerde bulabilirsiniz. Bulutla birlikte güneşi örmek istediğinizde boyutları 44 x 36 cm ebatlarında olacak. Çalışmalarınızda tek başına güneşi de kullanabilirsiniz.

Önce günden bulutumuzun şemaları ile başlayalım.

Örgü Güneş Yapımı 4

Örgü Güneş Yapımı 9

Örgü Güneş Yapımı 7

Örgü Güneş Yapımı 8

Sıra geldi güneşimizin şemasını görmeye. Sihirli halka yaparak başlıyor ve güneşi örüyoruz.

Örgü Güneş Yapımı 5

Plastik kanvas üzerine dikebilirsiniz. Karton, plastik bir parça üzerine yapıştırabilirsiniz. Güneş, bulut, gökkuşağı çalışmalarımızı tamamladık. Hepsini ayrı ayrı da kullanabilirsiniz bir arada da. Tüm çalışmaların bir arada olduğu fotoğrafmızı göreceğiz. İşte güneşimiz.

Örgü Güneş Yapımı 2

Örgü Güneş Yapımı 3

Örgü Güneş Yapımı

Örgü Güneş Yapımı 6

Örgü Güneş Yapımı 1

Kaynak: https://handmade-paradise.ru/oblako-s-solnyishkom-panno-dlya-detskoy-komnatyi/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler