Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Yapımı

Amigurumi tariflerinden çok sevimli minnoş bir tarif hazırladık. Amigurumi ayıcık anahtarlık yapımı. Aynı tarifleri değiştirerek farklı örgü anahtarlık modellerinde de kullanabilirsiniz. Amigurumi tavşan anahtarlık, köpek anahtarlık, kurbağa anahtarlık gibi. Ördüğümüz örgülerden, amigurumilerden kalan parça ipleri değerlendirerek tığ işi anahtarlık modelleri örebilirsiniz. Parça ipleri anahtarlık modelleriyle değerlendirmek çok iyi bir fikir. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza hediye edebilirsiniz. Bebek mevlütlerinde, kına gecelerinde hediyelik fikirler olarak gelen misafirlerinizle paylaşabilirsiniz. Anahtarlık modellerinden bir güzel tarif ise amigurumi bebek anahtarlık yapımını önerebilirsiniz. Çok hoş bir model. Amigurumi baykuş anahtarlık tarifi yine ilk paylaşıldığı anlardan itibaren çok sevildi. Hala örülmeye devam ediyor. Daha fazla örgü anahtarlık için önceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi yeni model ayıcık anahtarlığı örmeye geçelim.

Amigurumi Anahtarlık Yapımı Kolay

Amigurumi anahtarlık tarifinden çok sevimli çok minnoş bir tarif. El örgü broş modelleri, çanta süsü, patik modellerini süslemek için kapı süsü modellerinde de kullanacağımız kolay bir model. Evimizde olan iplerle çeşit çeşit ayıcıklarla anahtarlıklar örebiliriz. Beyaz iplerle tavşan modeline çevirebiliriz. Yeşil renklerle kurbağaya, sarı renklerle zürafaya. Birçok hayvana çevrilebilir. Kenarına yapraklar yaparak çiçeklere çevrilebilir.

Amigurumi Ayıcık Anahtarlık Yapımı

Amigurumi ayıcık anahtarlık yapımı bittiğinde yukarıdaki gibi görünüyor. Hemen örmek isteyenler için tarifi aşağıdaki videoda yer alıyor. Hemen izlemeye koyulalım. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler