Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Bebek Çanta Yapımı

Amigurumi bebek tariflerinden çok bahsettik. Şimdi bebeklerimize güzel bir örgü çanta modelleri örelim. Wayuu mochilla bag çantayı bebeklerimiz için uyarladık. Sayıları onlar için hazırladık. Bebekler dışında örgü cüzdan modelleri olarak da kullanabilirsiniz. Büyükler için wayuu çanta nasıl yapılır daha önce bahsetmiştik. Şimdi oyuncak bebekler için çanta örüyoruz. Örme çanta modelleri ve yapılışı için amigurumi tekniği yani sık iğneyi kullanıyoruz. Tabanı sık iğne ile dairesel olarak örüyoruz. Tabanı tek renk olarak da yapabilirsiniz. Üst kısma gelince şemayı uyguluyoruz. Ve amigurumi bebek çanta yapımını tamamlıyoruz. Sayıları, tabanı daha büyük yapsak ve kendimiz için örsek nasıl olur. Üst kısım için uyguladığımız şema tam otururmu acaba. Bence güzel olur da. Şemayı oturtmak lazım. Önce küçük olarak amigurumi bebek çanta yapımı nasıl örülür detayları inceleyelim.

Amigurumi Çanta Tarifi

Sık iğne ile zincir askılı, püsküllü çok şık bir çanta örüyoruz. Bozuk para cüzdanı olarak kullanabilirsiniz. Amigurumi bebek çanta yapımı için akrilik ipler, pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Elinizde olan ipleriniz varsa onları kullanabilirsiniz. Örgü anahtarlık modelleri olarak kullanabilirsiniz. Bu tarz takıları seviyorsanız örgü kolye modelleri olarak da kullanabilirsiniz.

Wayuu mochilla çanta tabanı için aşağıdaki şemayı kullanıyoruz. Sihirli halka ile başlıyor ve şemadaki gibi örmeye devam ediyoruz. x ler sık iğne, V ler artırma. Aynı yere 2 sık iğne anlamına geliyor.

Amigurumi Bebek Çanta Yapımı 1

Çantanın üst kısmı için ise aşağıdaki şemayı kullanıyoruz. Bu şemayı clutch çanta yapımında da kullanabilirsiniz.

Amigurumi Bebek Çanta Yapımı 5

Çantamızı bitirdik. Harika oldu. İşte son hali.

Amigurumi Bebek Çanta Yapımı

Amigurumi Bebek Çanta Yapımı 3

Amigurumi Bebek Çanta Yapımı 2

Amigurumi Bebek Çanta Yapımı 4

Kaynak : https://handmade-paradise.ru/sumochka-mochila-kryuchkom-dlya-kukly/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler