Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi

Amigurumi tariflerimize yepyeni çok güzel bir model daha ekliyoruz. Amigurumi atlı karınca tarifi. Amigurumi dönence, müzik kutusu olarak kullanabilirsiniz. Çok  sevimli, çok minnoş. Örgü oyuncak kelebek yapımından da dönence yapmıştık daha önce. Ahşap kasnaklar kullanabilirsiniz. Telden kasnaklar kullanabiliriz. Üzerine örgülerimizi geçirerek atlı karıncamızı yapabiliriz. Amigurumi at kafası nasıl yapılır daha önce paylaşmıştık. Yine çocuklarımızın çok sevdiği bir proje olmuştu. Örgü oyuncak modellerimizi sağlıklı iplerle örmeliyiz. Yıkandığında deforme olmayan, bozulmayan, bakteri üretmeyen ipler kullanmalıyız. Oyuncak sürekli çocuklarımızın ellerinde olduğu için onlara zarar vermemeli. Bebekler ellerine aldıkları oyuncakları sürekli ağızlarına götürürler. O yüzden pamuklu ipler, pamuklu karışımlı ipler kullanmalı. Amigurumi ücretsiz tariflerde ilk defa örecekseniz denemek amaçlı ellerinizde olan iplerle başlayabilirsiniz. Daha sonra eğer satış yapmayı düşünüyorsanız, hediyelik fikirler olarak hazırlayacaksanız kaliteli ipler kullanmakta fayda var. Tabi kendi çocuklarımız içinde kaliteli ipler kullanmalıyız.

Amigurumi Atlı Karınca Nasıl Örülür?

Amigurumi atlı karınca nasıl örülür hem şemalı olarak hem de videolu olarak hazırladık. Amigurumi atları tek başına da örüp kullanabiliriz. Modelde olduğu gibi çok sevimli bir atlı karınca olarak tamamlayabilirsiniz. Atlı karıncalar için 2,5 mm tığ kullanıyoruz. Pamuklu iplerle örüyoruz. Bebek odası dekorasyon fikirlerinde harika duracak bir çalışma. Hemen şemalara geçelim.

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 8

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 15

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 11

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 10

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 7

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 12

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 16

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 17

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 4

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 9

Şemaları baştan sona inceledik. Şimdi atlı karıncamızın duruşunu görelim.

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 13

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 14

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 1

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 3

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 5

Amigurumi Atlı Karınca Tarifi 2

Çok güzel değil mi. Hemen örmek istiyor insan. Sıra geldi amigurumi atlı karınca tarifini videolu izlemeye. Mutlaka örülmesi gereken tariflerden.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7782

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler