Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Balbazar Yapılışı

Videolu anlatımla 2 farklı şekilde örülmüş amigurumi balbazar yapılışı hazırladık. Videoda adım adım örgü oyuncak modellerinin anlatımı var. Pokemonlar benimde bir zamanlar çok severek izlediğim çizgi filmlerdendi. Daha sonra filmi çıktı ve tekrar popüler oldu. Pokemon kahramanlarından amigurumi balbazar yapılışını hazırladık. Daha önce de amigurumi pikachu yapımı Türkçe anlatım paylaşmıştık. İlk olarak pikachu daha sonra balbazar örerek pokemon kahramanlarını örebilirsiniz. Daha fazla amigurumi ücretsiz modellere ulaşmak isterseniz tüm paylaştığımız amigurumi desenlerini inceleyebilirsiniz. Telefon kılıfları, örgü anahtarlık modelleri, amigurumi kapı süsleri gibi birçok çalışmalarda kullanabilirsiniz. Mesela amigurumi airpods kılıfı nasıl örülür paylaşmıştık. Balbazar desenini airpods kılıfına çevirebilirsiniz.

Amigurumi Balbazar Nasıl Örülür?

Yeşil, mavi iplerle çok sevimli bir amigurumi örüyoruz. Balbazar örüyoruz. Ayrıcı elyaf, tığ, kırmızı – beyaz ve siyah renge ihtiyacımız olacak. Daha sonra 2 videoyu izleyerek amigurumi balbazar yapılışını örebiliriz. Balbazar modelini iki farklı video modeli hazırladık. İki videoyu de inceleyebilir amigurumi desenlerini örebilirsiniz.

Amigurumi Balbazar Yapılışı 1

Balbazar çok sevimli görünüyor. Hemen tarife geçelim. Yabancı örgü modellerinden hazırlanmış 2 video ile balbazar yayında. Amigurumi balbazar yapılışını izliyoruz. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler