Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Necati Tarifi

Son zamanların fenomen karakterlerinden. Kral Şakir ve arkadaşları. Bizde sizlere örülmüş güzel bir amigurumi Necati tarifi hazırladık. Amigurumi tariflerinden sık sık bahsediyoruz. Daha önce Kral Şakir amigurumi tarifi hazırlamıştık. Bu modelle birlikte Fil Necatiyi de örebilirsiniz. Çocukların sevdiği karakterlerden. Bizde kızıma kitaplarını aldık. 1. sınıfta. 15 tatil karne hediyesi olarak onu istedi ve aldık. Yavaş yavaş okuyor. Örgü oyuncak modellerini de merak ediyor ve örmek istiyorsanız Kral Şakiri ve amigurumi Necati tarifini örebilirsiniz. Lila rengi iplerle örülmüş sevimli bir oyuncak. Amigurumi fil yapımı için bu tarifi farklı renklerle de örebilirsiniz. İlk defa amigurumi yapacaksanız daha önce paylaştığımız amigurumi örgü kısaltmaları ve terimlerini inceleyebilirsiniz. Ve tüm modelleri evde örebilirsiniz. Şimdi amigurumi Necati tarifini inceleme zamanı.

Amigurumi Fil Necati Nasıl Örülür?

Sevimli karakterlerin oyuncakları ile devam ediyoruz. Filmi çıktı, kitapları çıktı. Şimdi de amigurumi oyuncakları çıktı. Bizde güzel bir tarif hazırlanmış ve sizler için video çekilmiş. Bizde aracı olarak sizlerle bu tarifi buluşturuyoruz. Anlatımını videodan takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz. Amigurumi Necati tarifi için yeşil, mavi, lila, beyaz, siyah ve bıyıklar için kahve rengi ipler kullanabilirsiniz. Çocuklarınız sizden farklı renkte bir fil istiyorlarsa aynı fili farklı renklerde de örebilirsiniz.

Amigurumi Necati Tarifi

Fil Necati bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. 5 güzel video ile model baştan sona ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. Şimdi tüm detayları ile amigurumi Necati Tarifini izleyelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler