Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kardan Adam Yapımı

Amigurumi modellerinden güzel sevimli bir kardan adam yapılışıyla devam ediyoruz. Sırada amigurumi kardan adam tarifi var. Kadife iplerle örülmüş sevimli kardan adamlar örüyoruz. Bu kış Ankara’ya kar yağmadı ama kış denilince aklımıza örgü geliyor. Amigurumilerden de kardan adamlar geliyor. Kadife iple, penye iple veya pamuklu iplerle kardan adamlar örebilirsiniz. Daha önce de birkaç sevimli model örmüştük. Onlardan biri amigurumi kardan adam yapılışı. Beyaz renklerle kardan adamları örüyoruz. Şapkasını, atkısını da kalan yarım iplerle örebilirsiniz. Amigurumi olaf tarifi de diğer kardan adam modellerinden. Kızların çok sevdiği Elsa filminden bir karakter. Amigurumi kardan adam tarifi için videoya geçelim.

Amigurumi Kardan Adam Nasıl Örülür?

Amigurumi kardan adam yapımı kadife iplerle örülen modellerden. Kadife iple amigurumi modellerini de çokça örüyoruz. Küçük sayılarla büyük amigurumiler yapıyoruz. Beyaz, kırmızı, yeşil renkler kışın aklımıza gelen ilk renkler oluyor. Örgülerimizde kullanmayı seviyoruz. Amigurumi kardan adam tarifi bittiğinde aşağıdaki gibi görünecek.

Amigurumi Kardan Adam Tarifi 11

Hem büyük hem de küçük kardan adamları gördük. Eğer beğendiyseniz ve örmek isterseniz amigurumi kardan adam yapılışını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler