Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Kral Şakir Amigurumi Tarif

Amigurumi oyuncak modellerinden baştan sona videolu anlatımı ile Kral Şakir amigurumi tarif hazırladık. Çocukların son zamanlarda en sevdikleri kahramanlardan. Bizde bugün kızım için karne hediyesi olarak Kral Şakir kitabını aldık. Hemen okumaya başladı. Kitapların yanına birde güzel kral şakir örgü tarifi eklersek çok daha mutlu olacaktır. Amigurumi oyuncak modellerinde sayıları videoda bulabilirsiniz. Kral şakir amigurumi tarifini hediye olarak da örebilirsiniz. Yine amigurumi örüp satıyorsanız bu model çok sipariş alacak bir model. Çocuklarımıza örgü uyku arkadaşı tarifi de örebiliriz. Birçok model tarifi var önceki tarifler arasında. Yine fikir verecek galeri çalışmaları da var. Çocuklarımız amigurumi pikachu yapımı Türkçe tarifi de çok seviyorlar. Çocuklarımıza Pikachu da örebiliriz. Ama bugün kral Şakir amiguruim tarifi zamanı. Hadi malzemeleri ve nasıl örüldüğünü yakından inceleyelim.

 

Amigurumi Kral Şakir Nasıl Örülür?

Kral şakir amigurumi tarif için elinizde aynı renklerde ipler varsa onları kullanabilirsiniz. Koton ipler kullanabilirsiniz. Modelde YarnArt jeans kullanılmış. Lanaso Alara da kullanılabilir. Alize cotton gold ile de örülebilir. Farklı iplerle de. Videonun başında ip ve renk kodları ile ilgili mevcut. Kral şakir amigurumi tarif için o ipleri kullanabilirsiniz. İpe uygun tığ, elyaf ve yoğurt kapağından kestiğimiz plastik parça, emniyetli göz kullanıyoruz. Gözü iple yapabilirsiniz. Yine boncuk da dikebilirsiniz.

Kral Şakir Amigurumi Tarif

Kral Şakir amigurumi tarif bittiğinde yukarıdaki gibi duruyor. Çok güzel değil mi. Çok benzemiş. Çocuklar Kral Şakirin oyuncağını aldıklarında çok mutlu olacak. Sağlıklı oyuncaklardan. Dışarıdan gelme peluş, nasıl bir kumaştan yapıldığını bilmediğimiz türden değil. Hadi şimdi tüm ayrıntıları ile videolu yapılışını izleyelim.

Benzer İçerikler
8 thoughts on “Kral Şakir Amigurumi Tarif”
 1. Leyla dedi ki:

  Boyu kaç cm oluyor acaba

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Maalesef ölçü veremiyorum. Kullanacağınız ipe, elinizin sıkılık gevşekliğine, doldurma şekline göre ölçü değişecektir.

 2. Canan dedi ki:

  Merhaba,videolarınız açılmadı ama acaba bir sorun mu var.

  1. Melek dedi ki:

   Merhaba. Uyarı için teşekkürler. Gerekli düzeltmeler yapılmıştır.

 3. Canan dedi ki:

  Melek hanım geri bildiriminiz için teşekkür ederim. Fakat bu video ilk olan video değil. Zaten fotoğrafta aynısı değil. İlk video ya nasıl ulaşabiliriz😊

  1. Melek dedi ki:

   Evet maalesef, diğer video kaldırılmış. O yüzden yeni video koymak durumunda kaldık.

 4. Zühre dedi ki:

  Bize diğer videoyu ulaştıramaz mısınız,onu çok beğenmiştik 2. Kez örmek için aradım bulamadım.

  1. Melek dedi ki:

   Maalesef bende bulamadım, yoksa aynı videoyu eklerdim. İsterseniz youtubede aratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler