Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Mini Ayıcık Yapımı

Amigurumi modellerinden sevimli bir ayıcıkla devam ediyoruz. Bu güzel sevimli ayıcığı birçok çalışmada, kendin yap projesinde kullanabiliriz. Boyutları küçük olduğu için 1 günde hatta birkaç saatte tamamlanacak örgü oyuncak modellerinden. Mesela renk ren amigurumi ayıcık modelleri örüp okul öncesi etkinliklerinde çocuklarımıza renk öğretmek için kullanabiliriz. Örgü dönence modelleri, örgü anahtarlık modelleri olarak kullanabiliriz. Amigurumi emzik zinciri modellerinde kullanabilirsiniz. Kapılarda kilitli kalmaması için tutacak veya örgü kapı süsü modellerinde kullanabiliriz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanabiliriz. Amigurumileri çeşit çeşit çalışmalarda kullanabiliriz. Sizde fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Sevimli ayıcıkları, amigurumi mini ayıcık yapımını tamamlayıp hangi projelerde kullanabiliriz.

Amigurumi Mini Ayıcık Yapımı

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz sağlıklı oyuncaklarda mini modellerden bahsedeceğiz. Ayıcıkların yanına onları da ekleyebilirsiniz. Mesela sevimli bir tavşan örmek isterseniz amigurumi kiraz çiçeği tavşan yapılışına göz atabilirsiniz. Avuç içi kadar çok sevimli. Amigurumi minik kedi yapımı yine çok beğeneceğiniz modeller arasında. Amigurumi zebra yapımı diğer örgüleriniz arasına ekleyeceğiniz modellerden. Gelin şimdi ayıcığın nasıl örüldüğünü öğrenelim.

Amigurumi Ayıcık Nasıl Örülür?

Amigurumi modellerinden her renkle örülmüş örneklerini de gördüğümüz sevimli ayıcıklar hazırladık. Pamuklu iplerle ayıcıkları örüyoruz. YarnArt Jeans kullanabilirsiniz. 2,5 mm tığla örebilirsiniz. Ayıcığın yapımında 6 mm emniyetli gözler kullanılıyor.

Amigurumi Mini Ayıcık Yapımı 1

Amigurumi Mini Ayıcık Yapımı 2

Amigurumi Mini Ayıcık Yapımı 3

Amigurumi Mini Ayıcık Yapımı 4

Amigurumi Mini Ayıcık Yapımı 5

Renk renk ayıcıkların nasıl örüldüğünü öğreneceğiz. Hazırsanız hemen anlatıma geçip amigurumi mini ayıcık yapımını öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CxzAhIaxAzs/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler