Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Minik Kedi Yapımı

Amigurumi modellerine yeni bir tarif daha ekliyoruz. Örgü oyuncak modelleri, örgü çıngırak modelleri, örgü diş kaşıyıcılar, örgü anahtarlıklar, dönenceler veya kapı süsleri gibi birçok çalışmada kullanacağınız bir tarif. Amigurumi minik kedi yapımı. Amigurumiler için çeşit çeşit ip kullanılıyor. Pamuklu, kadife ip, penye ip, akrilik ip gibi. Genelde sağlıklı olması için pamuklu ipler kullanıyoruz. Eğer amigurumi örmeye yeni başladıysanız önceki içeriklerden amigurumi ipi nasıl olmalı, amigurumi nasıl örülür, amigurumi fotoğraf çekimi nasıl yapılır tüm detayları bulabilirsiniz. Bugün burada örgü kedilerden bahsedeceğiz. Beğendiğiniz tarifleri keyifle örebilirsiniz.

Amigurumi Minik Kedi Yapımı 1

Bu paragrafta daha önce ördüğümüz sevimli kedilerden bahsedeceğiz. Mesela şiş örgülerle kediler örebilirsiniz. Nasıl örelim diye soruyorsanız evde örgü kedi yapılışını inceleyebilirsiniz. Amigurumi büyük boy kedi yapımı tarifi batik iplerle de örülen en güzel tariflerden biri. Kadife iple kolay amigurumi kedi yapılışı ilk defa amigurumi örmeye başlayanlar için kolay bir model. O halde yeni tarife geçelim amigurumi minik kedi yapımını öğrenelim.

Amigurumi Kedi Nasıl Örülür?

Çok sevimli bir tarifle devam ediyoruz. Sevdiğiniz renklerle çok güzel kediler örebilirsiniz. Kara kediler, van kedileri, tekirler… Sevdiğiniz kedileri elinizde olan iplerle örmeye başlayabilirsiniz.

Amigurumi Minik Kedi Yapımı 2

Amigurumi Minik Kedi Yapımı

Son olarak videoya geçelim ve amigurumi minik kedi yapımını öğrenelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler