Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi

Amigurumi tariflerinden şahane bir model yapılışı. Amigurumi kapı süsü tarifi. Videolu anlatımla kuşlu kapı süsü hazırladık. Örgü dış kapı süsü olarak kullanabiliriz. Bebek odası dekorasyonunda, çocuk odası dekorasyonunda kullanabiliriz. Pamuklu iplerle veya elimizde olan ipleri kullanarak örgü çiçek modelleri ile örgü kuş modelleri ile kapı süsleri, örgü anahtarlık modelleri yapabiliriz. Modelde bulunan kuşu saksılarınızı süslemek için kullanabilirsiniz. Mesela çöp şiş geçirebilir saksıların içine batırabilirsiniz. Amigurumi kapı süsü yapılışı çok beğeneceğiniz üzerinde bulunan modeller farklı örgü modelleri ve yapılışlarında da kullanılabilecek örneklerden oluşuyor. Şemaları kullanarak bebek örgülerini süslemek içinde kullanabilirsiniz. Şapkaları süslemek için kullanabilirsiniz. Amigurumi atlı karınca tarifi hazırlamıştık. Amigurumi kapı süsü tarifi ile takım yapabiliriz. Şimdi çok beğeneceğimiz hayal gücümüzü kullanarak daha nice tasarımlarda kullanacağımız amigurumi modellerinin yapılışına geçelim.

Amigurumi Kapı Süsü Yapımı

Şemalı anlatımlı olarak ve videolu anlatımlı olarak hazırladığımız çok güzel bir tarif. 20 cmlik kapı süsü halkası kullanılarak örülmüş renkli iplerin kullanıldığı örgü çiçeklerin olduğu, örgü kuşların olduğu çalışma. 2 mm tığla, pamuklu iplerle örülmüş. Eğer elinizde parça ipleriniz varsa birazdan paylaşacağımız amigurumi kapı süsü tarifinde kullanabilirsiniz.

Kapı süsünün boyutları aşağıdaki gibi.

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 9

Şimdi kapı süsü için şemaları inceleyelim.

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 2

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 12

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 10

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 6

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 5

Örgü yaprak, örgü çiçek, örgü kuş şemalarımızı gördük. Renkli şeritler halinde halka kılıfını örüyoruz. Sonrasında diğer modellerimizi örüyoruz. Halkanın üzerine dikiyoruz. Şimdi kapı süsümüzün son haline bakalım.

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 1

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 3

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 4

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 8

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 7

Amigurumi Kapı Süsü Tarifi 11

Çok güzel değil mi. Sıra geldi videoyu izlemeye. İpleri, tığları, gerekli malzemeleri hazırlayalım. Şemadan veya videodan takip ederek amigurumi kapı süsü tarifini izleyelim.

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7980

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler