Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Zebra Yapımı

Amigurumi modellerimiz arasına çok sevimli yepyeni bir tarif hazırladık. Zebra örüyoruz. Amigurumi zebra yapımı çok sevimli, çok minnoş. Hemen örmek isteyeceksiniz. Yabancı anlatım gözünüzü korkutmasın. Çok net anlatılıyor. Klasik sihirli halka ve 6 sık iğne ile başlıyor. Ellerini takip ederek sayıları çok rahat bir şekilde anlayıp örebiliriz. Amigurumi modellerinden önceki paylaşımları da inceleyip benzer hayvanların renk değişikliği yaparak zebraya çevirebilirsiniz.

Daha önce amigurumi zebra yapmamıştık. Ama keçeden zebra yapmıştık. Eğer yapılışını merak ediyorsanız keçe zebra yapılışına göz atabilirsiniz. Birçok yerde kullanacağınız çeşitli süslemelerden. Daha önce zebra örmemiştik. İlk amigurumi zebra yapılışı olacak. Ama çok güzel bebekler, tavşanlar, zürafalar ördük. Mesela zürafa amigurumi tarifi çok sevilen modeller arasında. Çok güzel tavşanlar ördük. Herkes tarafından sevilen popüler olan amigurumi tarifi tavşan yapılışına göz atabilirsiniz. Amigurumi uzun kulaklı tavşan yapımından. Son paylaştığımız örgü oyuncak modelleri arasında ise ahtapot yer alıyor. Titrek 6 bacağı ile örmesi kolay modellerden. İlk deva amigurumi örecekler amigurumi ahtapot yapımından başlayabilir. Birkaç modelden bahsettik. Şimdi amigurumi zebra yapımını öğrenelim.

Amigurumi Zebra Nasıl Örülür?

Çok sevimli bir zebra örüyoruz. Keçelerle süslediğimiz kolay zebralardan. Tabi zebra örmek için siyah ve beyaz ipe ihtiyacımız olacak. Tığa, elyafa, gözlere yada boncuğa aynı zamanda yapıştırıcıya ihtiyacımız olacak. 3 mm tığ, 13 mm emniyetli göz, siyah beyaz pamuklu iplik, siyah keçe ve kulaklar için allık gerekli olacak.

Amigurumi Zebra Yapımı

Çok sevimli değil mi. Son olarak videoya geçelim ve amigurumi zebra yapımını öğrenelim.

Kaynak : https://www.instagram.com/p/CnUTMKUOfIQ/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler