Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe

Çocukluğumda çok severek izlediğim bir çizgi filmdi. Aslında izlediğimde çok da çocuk sayılmazdım. Büyüktüm. Ama yinede severek izliyordum Pokemon çizgi filmini. Pikachu üzülünce üzülür, sevinince sevinirdik. Pokemon karakterlerinin hepsini çok severdik. Pokemon karakterleri balbazar çiçekle yenerdi düşmanları. Pokemon karakterleri charmander ateşle. İnattı biraz. Ama çok güzel bir çizgi filmdi. Son zamanlarda sanal ortamda bir oyunu başladı. Ama oynamadım. İncelemedim. Filmi çıktı. En güzeli çizgi filmiydi. Şimdi bu sevimli karakterleri örgü oyuncak modellerine çevirdik. Amigurumi pikachu yapımı Türkçe bir tarif hazırladık. Bu tarifi bizlere İlknur Yar arkadaşımız hazırladı. Tarif detaylarını altta bulunan kaynaktan ulaşabilir İlknur’a sorabilirsiniz. Yine sipariş vermek isterseniz ona verebilirsiniz. Amigurumi tariflerimize yepyeni sevimli bir tarif ekliyoruz. Sadece kafa kısmı ve kulakları örerek amigurumi örgü çıngırak modellerine çevirebilirsiniz. Büyük gelirse sayıları küçültebilirsiniz. Ördüğünüz güzel amigurumileri ördüğünüzde güzel fotoğraflar çekmek isterseniz amigurumi fotoğraf çekimi nasıl yapılır yazımızı inceleyebilirsiniz. Şimdi gelelim amigurumi pikachu yapımı Türkçe tarife.

Pikachu Örgü Modelleri

Çok sevimli bir karakter hazırladık. Amigurumi pikachu yapımı Türkçe. Tarifte tüm bölümlerin yapılışı ayırıntılı bir şekilde yer alıyor. Oyuncağın yapılışında kartopu amigurumi ipi kullanıldı. Kuyruk kısmındaki kahverengi kısımlar yarnart jeans. Siyah iplikte yine yarnt art jeans. 6 mm göz kullanıldı. Tığ olarak 2 mm kullandık. Bu iplerle örerseniz oyuncağın boyutları yaklaşık 18 cm civarı oluyor. Farklı iplerle ördüğünüzde boyutlar değişebilir.

İşte tarifimiz.

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe 5

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe 6

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe 7

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe 2

Çok sevimli bir karakter. Aklınıza takılan bir konu olursa bizlere yorum kısmından ulaşabilirsiniz. İşte pikachunun son hali.

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe 4

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe 1

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe

Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe 3

Kaynak : https://www.instagram.com/ilknuryarr_renklerinkalbi/

Benzer İçerikler
5 thoughts on “Amigurumi Pikachu Yapımı Türkçe”
 1. Esma dedi ki:

  Iyi aksamlar arkadaşım oyuncakta eksiltme nasıl yapılıyor bende yapmak istiyorum

 2. Leyl dedi ki:

  İyi geceler arkadaşlar ben Pokemon natu amigurami örgü yapımı varmı elinizde ben örme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 3. Sare dedi ki:

  Merhaba kafayı örüyorum 7ci sırada artırma yapmadan 15 sıraya gelincemi eksiltme yapıyoruz teşekkürler

  1. Melek dedi ki:

   7. sırada 5 ör 1 artır ile artırma yaparak 42 sık iğne yapıyoruz. Sonra 8 sıra artırmadan 42 sık iğne olarak örüyoruz. Eksiltmelere 16. turda başlıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler