Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı

Örgü modellerinden süper bir örnek daha. Çam ağacı örgü çanta yapımı. Tarifi şemalı örgü çanta modellerinden. En güzel çantaların tarifleri burada. Yine çok beğeneceğiniz bir çanta. Çantayı koyu yeşil ile tığ ile örüyoruz. Ve yıldızlarla, şapkalarla, boncuklarla süslüyoruz. Çam ağacı örgü çanta yapımının detaylarına geçmeden önce birkaç modele değinelim. Örgü file yapımı pazar çantası modelleri olarak kullanabileceğiniz bir model. İçine hobi malzemelerinizi de koyabilirsiniz. Örgü çanta yapımı kolay zor birçok projemiz var. Birazdan paylaşacağımız modelde kolay. Ama çok şık duruyor. Kızlarınız çok sevecek bu çantayı. Hadi yapılışına geçelim. Tığ işi örgü çanta detaylarına başlıyoruz.

Çam Ağacı Çanta Nasıl Örülür?

Yeni yılda bu güzel çantayı örseydik sanırım daha hoş olurdu. Ama örgünün zamanı yoktur diye düşünüyorum. Her zaman örebiliriz. Yuvarlak deri taban üzerine çantamızı örüyoruz. İsterseniz örgü tabanlar da kullanabilirsiniz. İplik renkleri olarak yeşil, sarı, beyaz renkleri kullanacağız. Deri çanta çanta askısı kullanacağız. Bitmiş bir çantanın boyutları 24 x 17 cm ebatlarında olacak. Çantayı dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.

Çam ağacı örgü çanta yapımının şemalarına göz atalım.

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 8

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 9

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 10

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 11

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 12

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 13

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 14

Gümüş simli ipler, gold ipler, çeşitli boncuklar, ponponlar kullanabilirsiniz süslemek için. Yıldızları sarı renkle örüyoruz. Kırmızı iplerle örülmüş şapkalar ile çantayı süsleyebilirsiniz. İnciler dikebilirsiniz. Küçük kızlarınız için, genç kızlarınız için, kendiniz için örebilirsiniz. Örgü modelleri ve yapılışlarının fotoğraflarını da çekerken aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Çam ağacı örgü çanta yapımın bitmiş halini görelim.

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 7

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 6

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 5

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 15

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 16

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 3

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 1

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 2

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı 4

Çam Ağacı Örgü Çanta Yapımı

Kaynak : https://ladynweb.ru/sumka-elka-kryuchkom-sxema.html

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler