Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Karpuz File Çanta Nasıl Örülür?

Bugüne kadar çeşitli şekillerde file çantalar ördük, pazar çantaları yaptık. Bugün yine yepyeni örgü modellerinden file çanta modelleri anlatımı hazırladık. Tam yazlık cıvıl cıvıl kullanışlı bir çanta. Karpuz file çanta nasıl örülür detaylarıyla videodan izleyeceğiz. Sonra iplerimizi hazırlayıp file çanta yapımını örmeye başlayacağız. Evde kalan iplerle farklı renklerde farklı meyve desenlerinde de çantalar örebilirsiniz. Limon dilimi, portakal dilimi çantalar da çok hoş duracaktır. Örgü file çanta modellerinden yeni örneğimize geçmeden önce daha önce farklı tasarımlarla yaptığımız file çantalara değinelim.

Mesela eski tişörtlerimizi keserek file çanta modelleri hazırlamıştık. Eğer nasıl yapıldığını merak ediyorsanız tarifine eski tişörtten file pazar çantası yapımından ulaşabilirsiniz. El örgüsü pazar çantası ise şiş örgü örnekleriyle ördüğümüz modellerden. Ajurlu örgü modellerini kullanmıştık çanta yapımı için. Beğendiğiniz kolay ajurlu örgü modellerini çanta yapımında kullanabilirsiniz. Örgü file yapımı çantalarınızda fazla yer kaplamayacak. Alış veriş yaptığınızda hemen çantanızdan çıkarıp içine aldığınız malzemeleri koyabilirsiniz.

Pazar File Çanta Yapımı

Karpuz file çanta nasıl örülür anlatan güzel bir video hazırladık. Küçük çantamız açıldığında kocaman oluyor ve içine tüm malzemelerimizi alıyor. İster örgü plaj çantası modelleri, market – pazar çantası olarak, hobi çantası olarak kullanabiliriz. Çantamızı örmek için kırmızı, beyaz, yeşil ve siyah renklere ihtiyacımız olacak. Üst kısımda yani file kısmında ise farklı renkler kullanabiliriz.

Karpuz File Çanta Nasıl Örülür?

Çanta çok güzel görünüyor değil mi. Kısa sürede hemen tamamlayacağımız örgü modelleri ve yapılışlarından. Şimdi ise ayrıntılı bir şekilde videodan yapılışını inceleyelim. İyi seyirler.

 

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler