Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü File Yapımı

Alt tabanlarını farklı şekilde yapabileceğiniz örgü file yapımı hazırladık. Örgü çanta modellerinin pazarda, markette, alışverişte kullanabileceğiniz çanta yapılışı hazırladık. Örmesi kolay kullanışlı bir çanta. Örgü file çanta yapımını birçok farklı çeşidini kullandık. En güzel ve en kullanışlı modellerin yapılışını hazırladık. Çantada her daim taşıyabileceğimiz ve fazla yer kaplamayan modellerin yapılışını hazırladık. Örgü file yapımı da aynı şeklide çantalarınızda her zaman bulundurabilirsiniz. Fazla yer kaplamayacak modellerden. Yine alışveriş çantası olarak kullanabileceğiniz makrome yapımı hazırlamıştık. Makrome çantalardan file şeklinde modeller örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için örgü file yapımını renk renk çizgili şekillerde örebilirsiniz. Yine hediyelik fikirler olarak örülebilecek  çok güzel bir model. Ve kolay. Tığ işi ile ördüğümüz kolay file yapımının detaylarına geçelim.

File Örgü Çanta

Alt tabanında çok sevilen bir motif kullanıldı. Üst kısmında ise bildiğimiz ağ örgü, file örgü tekniği kullanıldı. Siz alt tabanı sihirli halka içine 12 trabzan yapıp, bir sonraki her turda her ilmeğe 2 kez batıp 24 trabzan yapıp videodaki gibi ağ kısımlarını, askı kısımlarını aynı şekilde yapabilirsiniz. Yine taban olarak beğendiğiniz tığ işi motif örneklerini kullanabilir yine üst kısma file örgü yapabilirsiniz.

Örgü File Yapımı

Her renk ile örüldüğünde harika duracak bir çanta. Örgü file yapımının detaylarını merak ediyorsanız tek yapmanız gereken videoyu izlemek. Daha sonra hayal gücünüzü kullanarak yepyeni çantalar örebilirsiniz. Hadi şimdi bu güzel çantanın nasıl örüldüğünü görelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler