Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Yoğurt Kovasından Örgü Çantası Yapılışı

Evde kalan ipleri değerlendirmek için harika bir çanta hazırladık. Örgü çanta modellerini yaparken yoğurt kovası kullanıyoruz. Renk renk elimizde olan iplerle çanta örüyoruz. Yoğurt kovasından örgü çanta yapılışı hobi malzemelerimizin hepsini bir arada tutacak güzel bir organizer. Daha önce de farklı şekilde kendin yap projelerinden organizerler yapmıştık. Biraz onlardan bahsedelim. Mesela şiş ve tığlar için organizer duvara asarak kullanacağınız modellerden. Kalın keçelerle de kendimize çok güzel organizerler dikebiliriz. En güzel örneklerinden biri keçeden dikiş organizeri yapımı. Üzerini de yine keçe çalışmalarıyla süslediğimiz modellerden. Eski dantellerle süslemeler yapabilirsiniz. Düğmelerle süslemeler yapabiliriz. Örgü aksesuarları için organizer yapımı yine dikiş projelerinden. Yoğurt kovası, plastik kova kullanarak yaptığımız fikirlerden. Pvclerle ve kumaşlarla organizer yapabilirsiniz. Kumaştan şeffaf cepli organizer yapılışı kullanışlı modellerden bir tanesi.

Yoğurt Kovasından Çanta Nasıl Örülür?

Renk renk, tek renk dilediğimiz cep sayısıyla öreceğimiz bir çanta. Kovanın uzunluğundan biraz daha fazla zincir çekerek ve üzerine sık iğneler yaparak çantanın dış kısmını örüyoruz. Daha sonra şişler, tığlar, makaslar, iğneler hepsi elimizin altında oluyor. Lazım olduğunda hemen kolayca buluyoruz. Boya yapmayla ilgileniyorsanız fırçalarınız, boyalarınız için kullanabilirsiniz. Kuru boyalar koyulabilir. İğne oyası için gerekli aksesuarlar için kullanılabilir.

Yoğurt Kovasından Örgü Çantası Yapılışı

Yoğurt Kovasından Örgü Çantası Yapılışı 1

Aynı şekilde örülmüş 2 farklı çantaya göz attık. Gelelim şimdi son olarak videoya geçip yoğurt kovasından örgü çanta yapılışını öğrenmeye. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler