Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Şiş ve Tığlar için Organizer

Örgü severlerin her yerde şişleri ve tığları vardır. Benim evin her köşesinde iplerim ve şişlerim var. Tığlarım var. Ördüğüm örneklerde farklı. Sizinde öyleyse ve hepsini bir arada tutmak toplamak istiyorsanız. Kendinize küçük bir hobi köşesi bile olsa ayarlamak istiyorsanız güzel bir kendin yap projesi hazırladık. Kumaşlar, dantellerle güzel bir pano hazırlayıp tüm hobi malzemelerimizi orada topluyoruz. Şiş ve tığlar için organizer modellerini kendinize özel tasarımlarla yapabilirsiniz. Bizimkisi küçük bir fikir. Organizer yapımı olarak daha önce paylaştığımız modellere değinelim. Keçeden dikiş organizeri yapımı paylaşmıştık. Örgü malzemelerinizi de içine koyabilirsiniz. Örgü aksesuarları için organizer yapımı ise plastik kutuları kaplayarak yaptığımız harika bir geri dönüşüp projesi. Eski kottan organizer yapılışı ise hem kolay hemde çok kullanışlı bir proje. Sizde bu projeleri veya paylaştığımız diğer projeleri inceleyerek beğendiklerinizi yapabilirsiniz. Şimdi organizer modellerinin yapılışına geçelim.

Kumaş Organizer Yapımı

4 saat gibi bir sürede tamamlayacağınız kolay bir proje. Biraz dikiş biliyor olmanız yeterli. Elinizde bulunan aksesuarlara göre, örgü malzemelerine göre şiş ve tığlar için organizerinize şekil verebilirsiniz. Hobi odalarında çok şık duracak bir model. Hobi odanız yoksa evinizde kendinize küçük bir alan belirleyip hobi köşesi oluşturabilirsiniz. Burada malzemelerinizi düzenleyebilir ve kullanabilirsiniz.

Keten kumaş, dantel şeritler, makas, cetvel, tekstil kalemi, iğne, mukavva, dikiş makinesi, mantar pano gibi malzemelere ihtiyacımız olacak. Süslemek için beğendiğiniz malzemeleri kullanabilirsiniz.

Tüm ayrıntıları ile adım adım inceledik. Harika oldular.

Şiş ve Tığlar için Organizer

Şiş ve Tığlar için Organizer 10

Şiş ve Tığlar için Organizer 3

Kaynak : https://www.livemaster.ru/topic/2309793-delaem-organajzer-dlya-spits-i-kryuchkov

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler