Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Origami Kelebek Yapılışı, Videolu Anlatım

Uzun bir süre origami yapımı videoları yayımlamıyorduk. Bugün origami kelebek yapımını sizlere videolu olarak anlatalım istedik. Daha önce sizlere origami gül yapımı güllerin vazgeçilmez tamamlayıcıları origami çiçek taç yaprağı yapımı ve origami çiçek yaprak yapılışını videolu olarak yayınladık. Bu güzelim güllerin üzerine birde kağıttan kelebek yapılışı eklemek gerekir diye düşündük.

Güzelim güllerin arasına renk renk kelebekler yapabilirsiniz. Bu origami kelebekleri ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Çocuk odalarında duvarlara kelebekler kondurabilirsiniz. Kelebek dönenceler yapabilirsiniz. Oturma alanlarında, balkonlarda , salonlarda evinizin her köşesinde kullanabilirsiniz.

Origami Kelebek Nasıl Yapılır?

Origami kelebek videosunu izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Gökkuşağı renklerinde kelebekler hazırlayarak ev dekorasyonunda duvarlarınızı süsleyerek renk katacaktır. Kelebeklerden panolar oluşturabilirsiniz. Kanvas tablo üzerine yapıştırarak çok güzel kendinize örgü pano desenleri oluşturabilirsiniz. Çocuğunuzun , kendinizin, eşinizin ismini kelebekler ile işleyebilirsiniz. Origami kelebek nasıl yapılır anlatması bizden kullanım alanı, fikirler sizden.

Origami Kelebek Video

 

Bu aşağıda bulunan videoda da origami kelebek yapılışı içeriyor fakat bu sefer kelebeği kitap ayracı olarak da kullanabilmenin anlatımı var.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler