Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Origami Çiçek Yaprağı Yapılışı

Anneler günü gelmeden origami çiçekimizi tamamlayalım. Daha önceki yazılarımızda origami kağıttan gül nasıl yapılır ve origami çiçek taç yaprağı yapılışını göstermiştik. Şimdi de origami yaprak yapılışını göstererek güzel bir origami çiçeği tamamlamış oluyoruz. Annelerinize , sevdiklerinize güzel kağıttan çiçek yapımı ile el emeğinizden oluşan muhteşem bir hediye verebilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte yaparak onlarla güzel vakitler geçirebilirsiniz. Çocuklarla birlikte yapacağınız etkinlikler onların gelişimi için çok önemli.

Origami kağıtla yapılan güzel bir sanat. Kağıdı makas kullanmadan çeşitli şekillerde katlayarak istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Origami çiçek yapılışı yapıp dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

Kağıt sanatlarından bir diğeri de Quilling . Quilling kağıt telkari olarak da biliniyor. Kağıttan hazırlanmış şeritlerin çeşitli şekillerde kıvrılarak ve yapıştırılarak oluşturulan bir sanat. Bizde yazılarımızda ilgilenenler için sık sık yer vermeye çalışıyoruz. Yazılarımda bir çok quilling örnekleri bulabilirsiniz. Quilling pano yapılışına rastlayabilirsiniz. Daha sonrasında kendi tasarımlarınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Origami gül yapılışını tamamladık. İlerleyen zamanlarda başka çalışmalara da yer vereceğiz. Gül yapıp sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Origami yaprak yapılışı video

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler