Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Videolu, Emzik Tutucu Nasıl Yapılır?

Daha önce sizlere renkli emzik tutucu yapımından bahsetmiştik. Şimdi emzik tutucu yapımından tekrar bahsedeceğiz. Ve el yapımı emzik tutucu modellerinden güzel bir galeri hazırladık . Amigurumi örgü oyuncak modelleri tekniği ile örülmüş birçok model var. Aralarda örgü çiçek yapımı , örgü süsleme sanatı ile ilgili daha önce sizlerle paylaştığımız birçok çiçek. Renk renk o kadar güzel örnekler var ki, evde isme özel isimli emzik tutucu modelleri yapan arkadaşlar bu modellere bayılacaklar. Ben her bir modeli çok beğendim. Hayvanlı figürler var, çiçekli , temalı figürler var. Beğendiklerinizi kendi çocuklarınız için yapabilirsiniz. Aslanlar, baykuşlar, deniz yıldızları ,kuzular , kelebekler…. Hepsine bayılacaksınız. 100 den fazla model var.

Ahşap Emzik Zinciri Nasıl Yapılır?

Bu projeler evde kalan ipleri de değerlendirmek için güzel bir proje. Renk renk boncuklar arasına istediğiniz figürler ekleyebilirsiniz. Örgü oyuncak modellerinden, örgü çiçeklerden istediğinizi örüp ekleyebilirsiniz. Daha önce resimli olarak sizlere yapılışını ayrıntılı vermiştik. Şimdi ise sizlere videolu olarak yapılışını veriyoruz. Takıldığınız bir nokta olursa sorabilirsiniz.

Şimdi emzik tutucu modelinin yapılışını videolu olarak görelim.

Videoda nasıl yapıldığını izledik. Şimdi sizlere fikir vermesi için birbirinden güzel 100 den fazla model hazırladık. Beğendiğiniz modelleri yapabilirsiniz. Çok güzel modeller var. Modeller arasına bebeğe özel olarak isim de yazabilirsiniz.

Kaynak : http://www.lanasyovillos.com/es/accesories/collar-lactancia

Benzer İçerikler
2 thoughts on “Videolu, Emzik Tutucu Nasıl Yapılır?”
  1. Gulnur dedi ki:

    cok guzel bunlar Ipinizi öğrenebiliriyim

    1. Melek dedi ki:

      Merhaba Gülnur Hanım. % 100 pamuklu iplikler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler