Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

80+ Harika Kot Çanta Modelleri

Sizlere bugün eski kot pantolondan çanta yapımı için çok güzel fotoğraflar hazırladım. Kotları değerlendirmek isteyenler için çok güzel öneriler var galeri içinde. Kot çanta modelleri, sırt çanta modelleri ve daha fazlası mevcut. Yaptığınız eski kottan çanta modellerini örgülerle, derilerle, boncuklarla , farklı desen ve renkte kotlarla süsleyebilirsiniz. Fikir vermesi açısından örnek göreceksiniz.

Kot çanta dikimi ile kendi tasarımlarınızı oluşturabilirsiniz. Kendinize , sevdiklerinize , kızınıza hediye olarak yapabilirsiniz. Satış yapmak içinde güzel bir fikir. Yurt dışında bu tarz çantaların satışı var. Ve el emeğini çok değer veriyorlar. Örgü çanta modelleri de yapabilirsiniz. Kot olması şart değil. Birçok fikri sitemizde bulabilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek için örgü çantalar güzel bir fikir. Veya kot ile örgüyü birleştirerek tasarım ürün ortaya çıkarabilirsiniz.

Kot Çanta Modelleri

Galeride birbirinden güzel özenle hazırlanmış 87 çanta modeli var. Beğendiğiniz tarzları evde kendiniz için uygulayabilirsiniz. Bu güzel modellerin yapılışı yok maalesef. Ama sizler görerek de yapabilecek kabiliyettesiniz. Gördüğünüz fotoğrafları birleştirerek kendinize özel tasarım ürünler yapabilirsiniz. Fikir bizden yapmak sizden. Bol hobili günler dileriz.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler