Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Bebek Odası Duvar Süsleri

Amigurumiden yepyeni örgü duvar süsü modelleri hazırladık. Sevdiğiniz amigurumi desenlerinin sadece kafa kısmını örerek yapıyoruz bu güzel duvar süslerini. Amigurumi bebek odası duvar süsleri kapsamında çok güzel örnekler hazırladık. Her biri el emeği göz nuru ürünler. Hemen örmek isteyeceksiniz. Çerçeve modelleri üzerine, kütükler üzerine yapılmış çok güzel duvar süsleri var. Filler, geyikler, tavşanlar… Ne ararsanız var. Her biri bize örgülerimizde fikir verecek.

Amigurumi örmesi oldukça keyifli. İlk başladığımız zamanlarda zor gelebilir. Özellikle dikmesi zor olacaktır. Ben ilk başladığımda kaç kere söküp tekrar tekrar diktim. Parmaklarım acımış, iğne deliklerinden yara olmuştu. Şimdi her şey daha kolay. Amigurumi örgü oyuncak modellerinde farklı modeller arıyorsanız sizlere önereceğim birkaç tarif olacak. Amigurumi duvar süsü modelleri ve şemaları. Son zamanların gözde modellerinden. Sosyal medya üzerinde çok görmüş olmalısınız. Bizde tariflerini hazırladık. Amigurumi lambader modelleri çocuk odası dekorasyonunda, bebek odası dekorasyonunda çok şık duracak. Şimdi ise yine çok beğeneceğimiz ilk defa göreceğimiz örgü oyuncak modellerini paylaşacağız. Modellerin tarifi yok ama önceki içeriklerimizden amigurumi ücretsiz tariflerden her bir modeli çıkartabilir örebilirsiniz.

Amigurumi Duvar Süsleri

Galeri içinde amigurumi tavşanlardan, amigurumi kuzulardan, amigurumi unicornlardan, amigurumi geyiklerden ve daha sayamadığımız birçok hayvan figüründen yapılmış çaşmalar var. Duvarları süsleyecek en güzel örgü modellerinden oluşuyor. Sizde sevdiğiniz hayvan figürlerinden sizde aynı çalışmalardan yapabilirsiniz. Örgüden çerçeve modelleri, kumaşlardan çerçeve modelleri yapabilir üzerine az sonra paylaşacağımız modellerden monte edebilirsiniz.

Evet bu kadar fikirden sonra amigurumi bebek odası duvar süsleri örneklerini inceleyelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler