Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Bebek Yapımı

Amigurumi oyuncak modellerine çok güzel bir örgü bebek yapımı ekliyoruz. Detaylı anlatımı, sayıları en altta bulunan kaynaktan ulaşabilirsiniz. Burada hem şemasını hemde videolu anlatımını bulabilirsiniz. Amigurumi ücretsiz tarifleri sizler tarafından çok seviliyor, çok örülüyor. Yine herkes tarafından sevilecek örgü bebek yapımı hazırladık. Daha çok bebek tarifimiz var. Onların arasına yeni eklediğimiz model zincir ve sık iğne ile yapılıyor. Sihirli halka ile devam etmiyoruz zincir üzerine sık iğne ile örüyoruz. Amigurumi bebek tarifi, amigurumi emzikli bebek tarifi, amigurumi bebek yapımı için kumaş elbiseler, örgü elbiseler ile kıyafetlerini tamamlayabilirsiniz. Amigurumi balerin bebek tarifi gibi örnekler var. Amigurumi sevimli hayvan tarifleri, ayıcıklar, zürafalar var. Önceki yazılardan hepsine ulaşabilirsiniz. Örgü bebek yapımı için detaylı anlatıma geçelim.

Amigurumi Bebek Anlatımı

Örgü bebek yapımı için her zaman ördüğümüz amigurumi gibi değil zincir üzerine sık iğne yaparak örüyoruz. Birçok oyuncağı eğer sihirli halka üzerine üzerine amigurumi örmek zor geliyorsa bu şekilde oyuncakları örebilirsiniz. Örmesi, dikmesi, çok kolay bir örnek. Bebek saçı olarak isteğiniz saç şeklini yapabilirsiniz. Örgü bebek yapımı için renkli ipler, elyaf, tığ, goblen iğne, makas kullanıyoruz. Bebeğin yapımı için aşağıdaki gibi bir şema kullanacağız.

Örgü Bebek Yapımı 3

14 zincir çekerek bebeğimizi örmeye başlıyoruz.

Bebeği tamamladık. Tüm aşamalarını videoda görebilirsiniz. Sayılara ulaşmak isterseniz en altta bulunan kaynak kısmından ulaşabilirsiniz.

Örgü Bebek Yapımı 5

Örgü Bebek Yapımı 6

 

Kaynak : https://www.acraftyconcept.com/gracie-doll/

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler