Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Örgü Araba Yapımı Anlatımlı

Amigurumi modelleriyle devam ediyoruz. Sırada erkek çocuklarını çok mutlu edecek bir çalışma var. Örgü araba yapımı anlatımlı. Amigurumiler örerek kız çocuklarımızı erkek çocuklarımızı mutlu ediyoruz. Yakınlarımızın çocuklarını mutlu ediyoruz. Sağlıklı oyuncaklar örüyor en güzel oyuncakları onlar için örüyoruz. Örgü araba için pamuklu ipler kullanabiliriz. Pamuklu ipler amigurumide çok güzel duruyor. Hem daha sağlıklı. Amigurumi araba yapılışı için sizde sevdiğiniz renkleri kullanabilirsiniz. Örgü araba yapımı modeli sevimli bir kamyondan oluşuyor. Arkasına diğer oyuncak arabalarını koyarak oynayabilirler. Tığ işi örgü araba yapılışı için kırmızı, mavi, beyaz renkler kullanıyoruz. Tekerler için siyah renk kullanacağız. Sizde elinizde parça ipleriniz varsa değerlendirmek için kamyon yapılışında kullanabilirsiniz.

Örgü Araba Nasıl Yapılır?

Amigurumi örgü oyuncak modellerinden çok güzel bir örneğin tarifini daha hazırladık. Videolu anlatımla örgü araba yapımı anlatımlı örnekte aklınıza takılan bir konu olursa yorumlardan bizlere hemen ulaşabilirsiniz. Adım adım nasıl yapıldığını videodan öğreneceğiz. Yeğenlerinize, arkadaşlarınızın çocuklarına, kendi çocuklarınıza güvenle öreceğiniz oyuncaklardan.

2,5 mm tığ, pamuklu iplik, iğne, makas, elyaf kullanarak arabamızı örüyoruz.

Örgü Araba Yapımı Anlatımlı 1

Kırmızı kamyon düt düt düt, araba geliyor düt düt düt. 😊. Çocuklarımız bu arabayı çok sevecek. Bittiğinde nasıl durduğunu merak ediyor musunuz. O halde hemen bitmiş haline göz atalım.

Örgü Araba Yapımı Anlatımlı 2

Örgü Araba Yapımı Anlatımlı

Örgü araba yapımı anlatımlı örneğin bitmiş halini gördük. Son olarak ise videoyu izleyelim.

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Menüler