Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Çiçek Bebek Yapılışı

Amigurumi tariflerine güzel bir çiçek tarifi ile devam ediyoruz. Amigurumi çiçek bebek yapılışı. Çok sevimli. Yanında amigurumi arı tarifi ile birlikte kaynak kısmındaki linkten ulaşabilirsiniz. Tüm detayları baştan sona anlatılmakta. Burada resimlerle yapılışını paylaşacağız. Detayları kaynak kısmındaki linkten bulabilirsiniz. Amigurumi bebek tarifleri ördüğümüzde çocuklarımız çok severek oynuyorlar. Kızım için amigurumi palyaço, amigurumi niloya, amigurumi tosbik örmüştüm. Çok severek oynuyor. Çok seviyor. Örgü oyuncak modellerinden bebeklere değinecek olursak amigurumi balerin bebek çok güzel bir model. Severek öreceksiniz. Tüllerle eteklerini yapabilirsiniz. Örgülerden eteklerini örebilirsiniz. Amigurumi bebek yapımı bütün örülen çok güzel bir model. Sökülme derdi yok. Kopma derdi yok. Tüm parçalar örerken birlikte yapılıyor. Amigurumi bebek tarifi yine çok sevimli bir bebek. Yün keçeden yapılmış saçları. Siz peruklarla, iplerle saç yapabilirsiniz. Daha fazla amigurumi ücretsiz oyuncak tariflerine önceki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni modeli inceleyelim.

Amigurumi Bebek Modelleri

Burada sadece resimlerini paylaşıyoruz. Detaylı anlatımına kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Çok güzel elinde arısı ile sevimli bir bebek olmuş. Baharda kır çiçekleri ile harika bir bebek tarifi. Ağaçlar çiçeklenmeye başlamışken amigurumi çiçek bebek yapılışı çok güzel olacak. 2, 75 mm tığ, elyaf, pamuklu iplik, iğne, makas kullanacağız. Bitmiş bir çiçek bebek yaklaşık 20 cm ebatlarında. Amigurumi bebeğe sihirli halka ile başlıyor önce gövdeyi örüyoruz.

Amigurumi Çiçek Yapılışı 2

Amigurumi Çiçek Yapılışı 3

Amigurumi Çiçek Yapılışı 5

Amigurumi Çiçek Bebek Yapılışı 1

Amigurumi Çiçek Bebek Yapılışı 3

Amigurumi Çiçek Yapılışı 1

Resimlerle kısaca yapılışını gördük. Tüm ayrıntılı tarife kaynaktan ulaşabilirsiniz. Şimdi amigurumi çiçek bebeğin son haline bakalım. Tabi arıyı da unutmayalım.

Amigurumi Çiçek Yapılışı

Amigurumi Çiçek Bebek Yapılışı

Amigurumi Çiçek Bebek Yapılışı 2

Amigurumi Çiçek Yapılışı 4

Kaynak : https://www.tinycurl.co/flower-gal-free-flower-crochet-pattern/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler