Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Tabure Modelleri

Amigurumi modelleri arasına şahane örnekler  yeni modeller ekliyoruz. Daha önce çocuk odası dekorasyonu için örgü tabure kılıfları paylaşmıştık. Şimdi onlar arasına fikir edinebileceğimiz modeller ekledik. Çocuklarınızın odalarına örmek isteyeceğiniz en güzel amigurumi tabure modelleri burada yer alıyor. Ayıcıklar, atlar, geyikler, flamingolar, aslanlar… Birçok desende. Aynı zamanda tabure kılıfı yapımında sakallı ipler, peluş ipler, kadife ipler de kullanabilirsiniz. Amigurumi için birçok ip çeşidi kullanabilirsiniz. Aksesuarları tamamlamak için artık ipleri kullanabilirsiniz. Amigurumi tabure yapımında daha önce paylaştığımız köpek tabure kılıfı yapımı detaylarını inceleyebilirsiniz. Galeride kız bebek odaları, kız çocuk odaları, erkek çocuk erkek bebek odaları için örebileceğimiz şahane örnekler var. Çocuklarımızın sevdiği figürlerde tabureler örebiliriz. Amigurumi ücretsiz tarifler ve örgü tabure kılıfı tariflerini birleştirerek muhteşem tasarımlar oluşturabilirsiniz. Şimdi hazırladığımız amigurumi tabure modellerini inceleyelim.

En Güzel Amigurumi Tabure Örnekleri

Kaynak kısmında bulunan linkten tabure kılıflarının olduğu kitabı satın alarak sizde birçok modelin detaylarına ulaşabilirsiniz. Hediyelik fikirler, satış için en güzel modelleri örebilirsiniz. Amigurumi tahta tabureler üzerine, plastik tabureler üzerine örgü kılıflar yapabilirsiniz. Amigurumi zürafa tabure yapımı, amigurumi unicorn tabure tarifi örebilirsiniz.

Çeşitli iplerle örülmüş çeşitli desenlerle yapılmış en güzel tabureleri hazırladık. Amigurumi tabure modellerini inceleyelim. Çocuklarımıza en güzel modelleri keyifle örelim.

 

Kaynak : https://www.haakpret.nl/nl/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler