Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi

Amigurumi tariflerine devam ediyoruz. Sırada amigurumi hello kitty uyku arkadaşı tarifi var. Şemalı anlatımla hazırladık. Çok güzel bir model. Çocukların sevdiği kahramanlardan amigurumi hello kitty yapılışı kısa sürede örüp tamamlayacağınız örneklerden olacak. Daha önce tavşan modelinden amigurumi uyku arkadaşı yapımı hazırladık. Aynı sayılarda örebilir kulakları değiştirerek istediğiniz hayvana dönüştürebilirsiniz. Amigurumi uyku arkadaşı modellerinden istediğiniz karaktere çevirebilirsiniz. Amigurumi uyku arkadaşı tarifi farklı ve çok beğeneceğiniz örneklerden. Örgü uyku arkadaşı bebeklerimiz uyurken onlara eşlik edecekler. Daha sonrasında yine örgü oyuncak modelleri ile keyifle oynayacaklar. Amigurumi hello kitty uyku arkadaşı tarifi için şemalara geçelim. Örmeye başlayalım.

Amigurumi Uyku Arkadaşı Battaniye Tarifi

Daha önce farklı modellerin ayrıntılı anlatımını paylaşmıştık. Bugün amigurumi hello kitty uyku arkadaşı tarifi hazırladık. Şemalı çok güzel bir model. Şema Çinçe. Karışık ve zor gelebilir. Ama amigurumi örenler sayılardan çıkarabilirler. İlk resimde bölümler belli oluyor. Ona göre örebilirsiniz. Aşağıdaki resimi inceleyerek bölümleri görebilirsiniz.

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 2

Pamuklu ipler ve 2, 5 mm tığla örülen örneğin şemalarını inceleyelim.

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 9

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 6

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 4

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 11

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 10

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 8

Battaniyeden amiguruminin şemalarını hazırladık. Farklı bir modelde yine uyku arkadaşı tarifi videolu olarak hazırladık. Videodan takip ederek örebilirsiniz. X sık iğne, uzun çizgi trabzan, 0 zincir anlamına geliyor. Videoyu izlemeden önce hello kitty bittiğinde nasıl görünüyor ona bakalım.

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 3

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 5

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 7

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 1

Amigurumi hello kitty uyku arkadaşı tarifi çok sevimli ve çok güzel. Altta kullanılan battaniyeyi istediğiniz renklerde örebilirsiniz. Kafa için beyaz iplik kullanacağız.

Amigurumi Hello Kitty Uyku Arkadaşı Tarifi 12

Kaynak : https://www.bianzhihui.com/t/7781

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler