Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kanguru Tarifi

Amigurumi modellerine yeni bir model ekliyoruz. Amigurumi kanguru tarifi. Severek öreceğimiz örneklerden. Örgü kalemlik modelleri, örgü hobi malzemelerimizi hazırlayacağımız organizerlerden diyebiliriz. Amigurumi teknikleri, amigurumi nasıl örülür, amigurumi ipi nasıl olmalı gibi başlıklara daha önce değinmiştik. Ördüğümüz oyuncakların fotoğraf çekimleri hakkında da pratik fikirlere değinmiştik. Ördüğümüz oyuncakları satış için pazarlama konusunda fotoğraf çekimleri çok önemli. Önceki içeriklerden fotoğraf çekimi nasıl yapabiliriz öğrenebiliriz. Kadife iplerle de amigurumi örebiliriz. Mesela amigurumi aslan yapılışı çok güzel bir örnek. Örgü kalemlik, örgü organizer olarak amigurumi lama kalemlik yapımı çok güzel bir örnek. Her zamansöylediğim gibi daha çok model anlatımına önceki tariflerden ulaşabilirsiniz. Şimdi yeni model amigurumi kanguru tarifine geçelim.

Amigurumi Kanguru Yapılışı

Kangurunun önlerinde bulunan cebi kalemlik olarak kullanabiliriz. Örgü malzemelerimizi koymak için kullanabiliriz. Çok sevimli. Amigurumi kanguru tarifi birçok renkle örebilirsiniz. Kangurunun cep kısımlarına örgü aplikeler de dikebilirsiniz. Çok hoş duracaktır. Örgüde kullandığımız iplerin kalınlıkları, özellikleri farklı oluyor. İpin kalınlık ve inceliğine göre tığ ölçülerimizi ayarlayabilirsiniz. Tabi iplerin kalınlık inceliğine göre ördüğümüz oyuncakların boyutları da değişecektir.

Amigurumi Kanguru Tarifi

Çok sevimli duruyor değil mi. Eğer hemen örmek isterseniz amigurumi kanguru tarifi hemen altta videoda. İplerimizi hazırlayalım. Yabancı örgü modellerinden benim gibi dil bilmeyenler ellerini takip ederek örelim.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler