Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Kuzu Çiçeği Nasıl Örülür?

Amigurumi modellerine yeni bir tarifle devam ediyoruz. Sevimli bir amigurumi kuzu tarifi daha. Bu kez çiçek olarak örüyoruz. Amigurumi tariflerine birçok yeni tarifle devam ettik. Amigurumi tavşanlar, amigurumi kuzular, amigurumi ayıcıklar gibi çeşit çeşit tariflerimiz var. Birazdan paylaşacağız öncesinde ördüğümüz farklı kuzu tariflerine değinelim. Örgü kuzular bebekler için çok örülüyor. En çok örülen modellerden biri de adım adım amigurumi kuzu tarifi. Popcorn örgülerle ördüğümüz kuzu tamamlandığında çok sevimli oluyor. Küçük broş olarak da kullanacağınız kuzu tarifimiz var. Yapılışına ise amigurumi minik kuzu yapımından ulaşabilirsiniz. Sevimli bir kuzu ailesi örebilirsiniz. Kadife iple amigurumi modellerini de çok örüyoruz. Kuzu da örmüştük. Anlatımına ise kadife ipten amigurumi kuzu yapımı tarifinden ulaşabilirsiniz. Daha çok amigurumi tariflerine önceki içeriklerimizden ulaşabilirsiniz. Şimdi amigurumi kuzu çiçeği nasıl örülür öğrenelim.

Amigurumi Kuzu Nasıl Örülür?

Hediyelik fikirler olarak çiçek buketi olarak öreceğimiz güzel bir amigurumi tarifiyle devam ediyoruz. Yabancı örgü modellerinden hazırlanmış kuzuları bebek hediyesi olarak düşünebilirsiniz. Bebek odası dekorasyonunda kullanılabilecek kuzulardan.

Amigurumi Kuzu Çiçeği Nasıl Örülür?

Örgü anahtarlık modelleri olarak da kullanılacak, dönenceler örülecek, kapı süsleri yapılacak çok güzel sevimli bir kuzu. Şimdi anlatıma geçelim. Bakalım amigurumi kuzu çiçeği nasıl örülür öğrenelim. İyi seyirler.

Benzer İçerikler
Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler