Mimuu.com Örgü modelleri, İğne Oyası, El işleri, Hobi dünyası, Pratik Bilgiler ve daha fazlası
Menü
Ara

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi

Amigurumi baykuş tariflerimize bir yenisini ekliyoruz. Sırada amigurumi uyku arkadaşı baykuş tarifi var. Minik yavrulara uykularında arkadaşlık etmeleri için keyifle öreceğimiz oyuncaklardan. Amigurumi ücretsiz tarifleri videolu olarak hazırladık. Daha detaylı bilgiye kaynak kısmından ulaşabilirsiniz. Bebek battaniyesi tarifi üzerine amigurumi baykuş tarifini ekleyerek harika bir oyuncak öreceğiz.

İlk olarak baykuş modeli kullanarak ördüğümüz oyuncaklardan bahsetmek istiyorum. Sonrasında yeni modelimizin detaylarına geçeriz. İlk tariflerimizden biri amigurumi baykuş anahtarlıktı. Çok sevilmiş birçok kişi tarafından örülmüştü. Hatta hediyelik fikirler içinde tasarlanabilecek modeller arasındaydı. İkinci tariflerimizden biri amigurumi baykuş yapımı. O kadar çok örüldü ki sayısını bende bilmiyorum. Amigurumi baykuş pano yapılışı bebek odalarını, çocuk odalarını süsleyecek el emeği göz nuru çalışmalardan. Şimdi baykuşumuzu amigurumi uyku arkadaşı battaniye yapımında kullanacağız. Eğer hazırsanız başlayalım.

Baykuş Uyku Arkadaşı Nasıl Örülür?

İlk bölümde baykuşlu tariflerimizden bahsettik. İkinci bölümde uyku arkadaşı battaniyemizden bahsedeceğiz. Eğer çocuklarımıza, bebeklerimize sağlıklı oyuncaklar örmek istiyorsak kaliteli ipler kullanmalıyız. Pamuklu gibi. Yıkanmaya gelebilecek, bakteri üretmeyecek ipler kullanmalıyız. Amigurumi uyku arkadaşı baykuş tarifi çocuklar için güvenli bir oyuncak diyebiliriz. Hatta bebek görme hediyeleri olarak örülüp hazırlanabilir.

Anlatıma ilk olarak battaniyeden başlayalım. Üzerine istediğiniz örgü oyuncak modellerinin eklemesini yapabilirsiniz. Süper kahramanlar, ayıcıklar, zürafalar, tavşanlar, bebekler…

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 8

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 9

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 7

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 5

Battaniyemizin yapılışından bahsettik. Duruşunu gördük. İstersek daha büyük yaparak normal battaniye boyutlarına getirebilir battaniye olarak kullanabiliriz. Yada farklı iplerle örüp paspas olarak kullanabiliriz. Dantel ipleriyle örülerek runner modelleri, lif ipleriyle örülerek lif modelleri olarak örülüp kullanılabilir.

Şimdi baykuşumuzu inceleyelim. Örülüşünü görelim.

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 6

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 2

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 3

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 1

Amigurumi Uyku Arkadaşı Baykuş Tarifi 4

Kaynak : https://www.mjsoffthehookdesigns.com/crochet-baby-owl-lovey/

Benzer İçerikler
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Menüler